fb pixel Anakin v plamenech, Obi-Wan v slzách: Galerie filmových scén, které nás vždy zaručeně rozpláčou – G.cz
Vyhledávání

Anakin v plamenech, Obi-Wan v slzách: Galerie filmových scén, které nás vždy zaručeně rozpláčou

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Filmy jsou tu od toho, aby v nás vyvolávaly emoce. Ale čeho je moc, toho je příliš! Některé snímky obsahují scény tak silné a dojemné, že diváka zaručeně rozpláčou, ať už je vidí poprvé, nebo posté. Ani cynická, zmrzlá srdce členů redakce G.cz nejsou výjimkou. Klidně před námi chroupejte spáleného medvídka koalu, jen nás nenuťte dívat se na poslední rozhovor Anakina s Obi-Wanem.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 13.2.2020, 17:24

Fňuk... a nejsi v pohodě

Nova dává pravidelně do svého programu ledasco. My se zaměříme na třetí epizodu Hvězdných válek. Pomsta Sithů je bezpochyby nejlepší částí prequelové trilogie a obzvlášť silná je ve scéně epického souboje Anakina Skywalkera a jeho učitele Obi-Wana Kenobiho. Fanoušci ví, jak to končí – Anakin s usekanými končetinami hoří a plačící Obi-Wan na něj křičí, že pro něj byl skoro jako vlastní bratr...

Pardon, my nemůžeme dál! Tohle nás prostě vždycky dostane. Ale nejen Star Wars nás dokážou dojmout, obdobně nezvládáme třeba závěr Zelené míle nebo průlet společným životem Ellie a Carla v animovaném Vzhůru do oblak. Ano, rozpláče nás animák. Je toho víc, tak jsme to sesbírali do galerie zde:

A pokud máte své vlastní oblíbené dojemné scény, nebojte se nám napsat do komentářů a doplnit nás. Rádi si rozšíříme obzory, protože; jednou za čas si pořádně zabulet u obrazovky? No to je přece terapie zadarmo!

Podobné články

Doporučujeme

Další články