fb pixel A nebyla by sleva, šéfe? Instagram tohoto týdne vás zavede do světa internetových bazarů – G.cz
Vyhledávání

A nebyla by sleva, šéfe? Instagram tohoto týdne vás zavede do světa internetových bazarů

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Prodávat věci na internetu je občas poměrně náročná disciplína, na kterou potřebujete mít nervy ze železa a nekonečnou trpělivost. A je v podstatě jedno, jestli se snažíte prodat auto nebo kilo borůvek. O tom nás ohledně přesvědčil i účet s názvem Bazarikpiko, který jsme tentokrát vyhlásili Instagramem tohoto týdne.

Martin Miko
Martin Miko 2.10.2020, 16:42

Ester a Josefína českých bazarů

Na internetových bazarech probíhají obchody, které jsou srovnatelné s trhy někde v Maroku. Lidé, kteří se snaží prodat nebo koupit své nepotřebné věci, vytváří občas konverzace, které prostě stojí za zveřejnění. A tak vznikl instagramový účet Bazarikpiko, který se během velmi krátké chvíle stal naprostým kultem s více než 109 tisíci fanoušků, což je na slovenské poměry opravdu hodně.

Tvůrci tohoto profilu zveřejňují bazarové konverzace mezi prodávajícím a kupujícím. Ty samozřejmě stojí za to a člověk si někdy říká, kde to proboha žije. Smlouvání, nechápaví lidé, nelogické odpovědi a další záludnosti na vás při prodeji na Marketplace na Facebooku číhají na každém rohu. Člověk by si pomyslel, že v Česku je něco prodat náročné, jenže při pohledu na slovenské inzeráty ihned změní názor.

Díky následující galerii pochopíte, jak těžké je v téhle době něco prodat.

Možná bude přece jen lepší, když svou pozornost obrátíme zpátky ke starým dobrým zastavárnám.

Podobné články

Doporučujeme

Další články