fb pixel 9 zvířat, se kterými je třeba zatočit – G.cz
Vyhledávání

9 zvířat, se kterými je třeba zatočit

Zdroj: chinadaily.com

Chránit je a šanovat? Ne, je to přesně obráceně! Zvířata jsou zákeřné svině.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 15.3.2017, 07:00

V minulých dnech se staly hned dvě události, které nám naznačují, že přišel čas jednou provždy se radikálně vypořádat se zvířaty. Do zoologické zahrady ve francouzském Thoiry u Paříže vnikli pytláci, zastřelili pětiletého nosorožce a motorovou pilou mu uřezali rohy. Zřejmě proto, že v Číně je mletý nosorožčí roh považován za silné afrodisiakum. Do ZOO v Jihlavě vzápětí vnikly tři děti, které měly být ve škole. Ukamenovaly a ubily plameňáka a dalšího zranily.

To nemůže být náhoda! Zřejmě právě začalo celosvětové tažení proti zvířatům, která nerespektují fakt, že člověk je pán tvorstva. Drze nám užírají potravu a okupují náš životní prostor. To musí skončit! Se kterými dalšími zvířecími druhy je třeba zatočit?

1. Tchoř

Smrdí, co víc chcete?

2. Lední medvěd

V Česku nemá co dělat a nikdo ho sem nezval.

3. Mravenec

Ondřej Sekora nás Ferdou terorizoval od dětství. To jeho mraveniště přitom bylo jen propagandou komunismu, včetně rudého šátku.

4. Krtek

Nenávidíme ho od chvíle, kdy začal kamarádit s čínskou pandou. Kolaborant!

5. Slimák

Je hnusně slizký, a navíc je úplně k ničemu. Mimochodem, víte, co je to absolutní slizkost? Když dva slimáci šukají v plivátku.

6. Prase

Chová se jako prase.

7. Pes

Je jich příliš mnoho, a zvlášť v Česku. Psů u nás žije asi 2,5 milionu (ale pozor, jen těch registrovaných!) – nejvíc na obyvatele v Evropě. Proč bojovat proti psímu Čoklostánu se dočtete ZDE.

8. Orel mořský

Je jich příliš málo, než aby se nám vyplatili.

9. Sojka

Bonzuje – copak jste v televizi neviděli pohádky o Krakonošovi? Sojka je emblematické zvíře české národní povahy. Palčivě nám připomíná nám, že jsme udávali za nacistů i za komunistů a až to tu celé převezme Babiš, budeme udávat zase. Smrt sojce!

A TADY si přečtěte o deseti zvířatech, která vás v Česku mohou zabít.

Podobné články

Doporučujeme

Další články