9 úžasných blbin do USB – G.cz
Vyhledávání

9 úžasných blbin do USB

Do USBčka se dají vsunout mnohem zajímavější věci než myš či flashdisk - sledujte:

1. Tetris lampička

tetrislight1_grande usbgeek.com Inspirována populární hrou, kterou vymyslel ruský vývojář Alexej Pažitnov už v roce 1984. Kostičky se rozsvítí jen pokud jsou v kontaktu s těmi dalšími.  

2. Stolní džungle

1737_led_lightcubes_terrarium_tropical_jungle thinkgeek.com Květiny rostou díky silným diodám, zabudovaným v této průhledné krabici. Osobní prales na vašem stole.  

3. Raketomet

8a0f_usb_rocket_launcher_cubicle thinkgeek.com Ovládaný přes počítač a se značným dostřelem - odpaluje pěnové projektily na vaše kolegy v kanceláři. Vychytanější verze mají zabudovanou kameru a dají se ovládat po síti.  

4. Vyhřívané bačkůrky

sku_32299_1 dx.com Pro chladné zimní večery u počítače. Mají i pánské v modré barvě a s mužnými medvídky místo mašliček.  

5. Chapadlo

ede3_usb_squirming_tentacle thinkgeek.com Zastrčíte a začne se kroutit. Skvělý způsob, jak si udržet otravnou kolegyni od těla. A pokud jich máte víc, uděláte si z počítače nebo USB hubu chobotnici.  

6. Větrák s diodami

usbledmessageven4_grande usbgeek.com Nechte se osvěžit a sdělte světu své poselství!  

7. Vysavač

sku_42868_1 dx.com Až si zase nadrobíte do klávesnice...  

8. BOSS tlačítko

sku_23789_3 dx.com Blíží se šéf? Odklopte kryt a plácněte do něj. Na obrazovce se objeví tabulky a dokumenty, takže to vypadá, že pracujete a neflákáte se.  

9. Masážní boule

sku_155269_1 dx.com Proti křečím v prstech a bolestem krku. A možná se najdou i jiná využití...   Co je to USB? Zkratka znamená univerzální sériovou sběrnici. Vývoj tohoto rozhraní začal v roce 1994, hotovo bylo o dva roky později s verzí 1.0. Současná verze 3.0 umí teoreticky přenášet data rychlostí až 5 gigabajtů za sekundu.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články