9 typických příkladů, jak jsou na tom hudebníci s fanynkami – G.cz
Vyhledávání

9 typických příkladů, jak jsou na tom hudebníci s fanynkami

Vybrat si správnou roli v hudební kapele patří mezi zásadní rozhodnutí, které může změnit vaší životní cestu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 31.7.2018, 18:00

1. Zpěvák

Tak ten je na tom úplně nejlépe. Ani nemusí umět dobře zpívat, hlavně, že je vepředu a komunikuje s davem. Po koncertu zpěvák odchází do zákulisí minimálně se čtyřmi nejhezčími fanynkami.

2. Kytarista

Kytarista taktéž není k zahození. Během hraní má prostor na teatrální gesta a vlnění kytary spolu s pánví se sexuálním podtextem. Kytarista taktéž nemusí dobře hrát, hlavně, když má kytaru proklatě nízko. Kytarista po koncertu odchází do zákulisí většinou se dvěma lepšími fanynkami.

3. Bubeník

Ten už to má trochu těžší. Je úplně vzadu a není vidět. Musí se za bubny pořádně ohánět a do činelů třískat co to dá, aby ulovil alespoň jednu průměrnou fanynku.

4. Basák

Basák tvrdý chleba má. To jeho brnkání většinou nikoho neohromí. Po koncertě jde na bar na pivo a po nocích se učí hrát na kytaru.

5. Klávesista

Ten se u fanynek nechytá. Doba Mozartů a Beethovenů dávno skončila, takže klávesista je rád, když ho po koncertě na záchodě obtěžuje alespoň místní sexuálně nevyhraněný štamgast Radim.

6. Trianglista

Tady není tak úplně jasné, co si ten člověk myslel, když se vrhnul na triangl. Koho tím chce ohromit? Trianglista nesbalí nikdy nikoho a po koncertě dostane tak akorát přes držku a ten jeho triangl mu fanoušci rozlámou.

7. Zpěvačka

Pokud je hezká, tak jí brousí celá kapela (kromě klávesisty a trianglisty), takže ta nemá na fanoušky čas. Pokud není hezká, tak… No vlastně kdyby nebyla hezká, tak by jí chlapi z kapely nenechali zpívat, takže nic.

8. Saxofonista

Saxofonista je rozervaný umělec a filosof, který nemá na fanynky čas. Miluje jazz, ale v žádné jazzové kapele se nechytnul, takže po koncertě své rockové kapely spěchá do auta, kde si čte básně.

9. Bedňák

Zapálený fanoušek muziky, který ale neumí na nic hrát. Před koncertem vytahá aparaturu, nazvučí kapelu a po koncertě zase všechno odtahá zpět do auta. Bedňák často sbírá drobky po muzikantech a po koncertě odchází ven do křoví s fanynkou, kterou nikdo nechtěl s tím, že jí slíbí, že příště jí protáhne do zákulisí.

A zde je 5 tipů, jak se chovat po měsíční dřině v posilovně.

Podobné články

Doporučujeme

Další články