9 tipů, jak být naprosto průměrným člověkem – G.cz
Vyhledávání

9 tipů, jak být naprosto průměrným člověkem

Pokud nechcete vybočovat, řiďte se následujícím devaterem.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 10.6.2014, 21:00

1. Hlavně nenápadně Rozhlédněte se kolem sebe. Všimli jste si některých lidí, protože mají na sobě výstřední oblečení, dobře vypadají nebo se smějí na celé kolo? No jistě, protože takových lidí si všimne každý. Tím vy ale být nechcete. Najděte třeba na zastávce člověka oděného do černé barvy, který sedí, kouká do prázdna a poklimbává. To je váš idol, kterému se musíte přiblížit.  

2. Kamaraďte se s losery

Zbavte se všech kamarádů, kamarádek, partnerů a členů rodiny, kteří vás mají rádi, a speciálně se zaměřte na ty, kteří jsou nějakým způsobem úspěšní a zajímaví. Najděte si lidi, kteří jsou na tom hůř než vy a dá se s nimi vydržet pět minut v jedné místnosti bez akutní chuti se zabít. To jsou vaši noví blízcí.  

3. Cool? Ani náhodou!

Přestaňte být cool. Snažte se žít s minimálně pětiletým zpožděním vůči aktuálním trendům. Vyprávějte dvacet let staré fousaté vtipy a všechno, co je moc moderní, zavrhněte.  

4. Nemějte koníčky

Nedělejte zajímavé věci. Jakékoliv hobby, kterému se věnujete, nabourává vaši průměrnost. Nedělejte nic a nic taky nezkazíte.  

5. Plán je nejvíc

Všechno si pečlivě plánujte. Vyhraďte si určité dny v týdnu, kdy budete například jíst zeleninu, kdy budete chodit do kina a kdy se budete koukat na seriál. Hlavně se nesnažte dělat něco neočekávaného nebo nenaplánovaného. Natož spontánního.  

6. Jedině hypermarket

Vše, co k životu potřebujete, nakoupíte v Tescu. Ať vás ani nenapadne chodit na trhy nebo se snažit objednávat si z e-shopu něco, co u nás není k sehnání.  

7. Normcore like a boss

Co se týče oblečení, bohatě vám stačí džíny a triko. Je to levné a praktické a nikoho to nenadchne, ani neurazí. Noste tuto kombinaci nejčastěji, jak budete moct.  

8. Hlavně se nevyvíjet

Průměrní lidé nemají chyby. Pokud vám někdo řekne, že byste mohli dělat něco jinak a lépe, mějte vždy připravenou výmluvu. Na vzhledu a váze přece nezáleží, pokud s tím chce člověk něco dělat, hned se naprosto nechutně snaží vymanit z průměru. Fuj!  

9. Pěkně podle tabulky

Zařiďte si hypotéku, vezměte si úvěr, auto na leasing a v létě jezděte na dovolenou do Chorvatska. Pracujte v jedné práci dvacet let a hlavně dostudujte vysokou školu.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články