fb pixel 9 požadavků nově kladených na českou ženu, která bude chtít navázat vztah s českým mužem I. – G.cz
Vyhledávání

9 požadavků nově kladených na českou ženu, která bude chtít navázat vztah s českým mužem I.

…protože špičková kvalita partnera není zadarmo.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 4.12.2015, 08:50

Nalijme si čistého piva – kromě chmele jsou muži tím nejcennějším, co Česká republika má. Příkladem je třeba Jaromír Jágr. Copak jste snad už viděli světově proslulou hokejistku? Je proto nejvyšší čas, aby naše vlast začala o své bohatství náležitě pečovat.

Vysoce kvalitní české muže nelze jen tak bez rozmyslu vrhnout do náruče libovolným českým ženám. Zájemkyně o tento úzkoprofilový sortiment budou proto napříště procházet přísnou certifikací. Tady je soubor nově zaváděných požadavků:

1. Psychotesty

Do vztahu s mužem může vstoupit jen žena psychicky vyzrálá a emočně stabilní. Základem jsou proto psychotesty, které prokážou, že nejde o hysterku, žárlivku, majetnický typ, konfliktní osobnost atd. Vznikne na to speciální Ústav pro psychickou certifikaci žen.

2. Výpis z konta

Žena musí být hmotně způsobilá zabezpečit muže tak, aby se mohl bez zbytečného rozptylování nedůstojnou prací věnovat ušlechtilým koníčkům. Požadovaná částka bude ještě upřesněna, ale výpis z ženina konta nesmí být starší tří měsíců.

3. Potvrzení z hygienické stanice

Žena musí prokázat, že je odčervená, řádně proočkovaná a prostá infekcí.

4. BMI (Body mass index)

Jde o poměr tělesného tuku, kterého u zájemkyně o vztah s mužem nesmí být ani příliš mnoho, ani příliš málo.

5. Průkaz stáří

Ženy starší 25 let se pro vztah s mužem nehodí. Vzhledem k jejich zájmu lze ale předpokládat, že budou pokoušet svůj věk falšovat. Antropolog proto podle zubů, kostí a dalších tělesných znaků potvrdí ženin skutečný věk.

6. Zkouška fyzické a hygienické odolnosti

Žena musí být schopna s mužem sdílet dobrodružné zážitky. Před zahájením vztahu je ji proto třeba podrobit zimnímu noclehu pod širákem v záhrabu, kde se v důsledku záporných teplot nebude moci nejméně tři dny mýt.

7. Kurz vaření

Muž má právo na kvalitní, kalorickou a chutnou stravu. Žena proto doloží absolvování kurzu, například u Romana Vaňka v Pražském kulinářském institutu.

8. Test sexuální způsobilosti

Muž má právo na pravidelné a kvalitní erotické uspokojení. Žena, která s ním chce navázat vztah, proto musí dokladovat, že je schopna mu ve všem vyhovět. Základem jsou zkoušky u sexkouče. Po jejich úspěšném složení žena obdrží certifikát o kvalitě svého orálního, vaginálního, análního (a dalšího) výkonu.

9. Zkouška sexuální abstinence

Muž vždy nemá náladu na sex se svou stálou partnerkou, která si však sex nesmí nijak vynucovat. Žena proto musí prokázat, že bez sexu vydrží nejméně půl roku.

Odůvodnění

Výsledek všech těchto opatření vylepší vztahy mezi pohlavími, zajistí šťastná soužití a všeobecnou genderovou spokojenost. Mimo jiné také nastartuje českou ekonomiku. Vzniknou totiž certifikační úřady dohlížející na kvalitu partnerek, kurzy, výcvikové školy, homologační laboratoře a především regionální STKŽ (Stanice technické kontroly žen). Přinese to příjem do státní pokladny (ženy si budou vše samozřejmě hradit). Ženské průkazy technické způsobilosti budou platné tři roky a po této době si je majitelka bude muset prodloužit.

Pokračování máte ZDE.

Anketa

Projde vaše partnerka souborem těchto požadavků?

Anketa se načítá...

Podobné články

Doporučujeme

Další články