fb pixel 9 nejšílenějších věcí, které můžete najít na deep webu – G.cz
Vyhledávání

9 nejšílenějších věcí, které můžete najít na deep webu

Zdroj: techtechnik.com

Slyšeli jste někdy o deep webu? To, co najdete na internetu přes běžný prohlížeč, je zhruba 10 až 15 % toho, co se na internetu nachází. Všechno ostatní je známo pod názvem „deep web“. Zde si můžete přečíst souhrn toho nejděsivějšího, co můžete na deep webu najít.

Tereza Jabornická 7.3.2018, 10:46

Na deep web se můžete dostat pouze přes speciální prohlížeč, který zajišťuje anonymizaci uživatele při pohybu na internetu. Přes tento prohlížeč nefungují běžné vyhledávače, přes které hledáte odkazy, nýbrž musíte znát konkrétní adresy daných stránek, které chcete navštívit.

1. Kreditní karty

Měli jste někdy chuť utratit pořádné peníze? Na deep webu existují stránky, kde můžete najít lidi, kteří jsou za určitý finanční obnos ochotni ukrást údaje z kreditních karet.

2. Erotické stránky

Deep web je prolezlý stránkami, kde můžete nalézt videa všech možných zvrácených fantazií. Cokoliv hledáte, to na deep webu určitě najdete. Nachází se tam například živé vysílání ze skryté kamery muže, který natáčí vlastní sestru.

3. Hackování

Můžete najít mnoho stránek, kde se nacházejí lidé, kteří pro vás hacknou cokoliv. Ať už účet bývalého partnera nebo mimořádně tajný vládní web.

4. Zloději

Najdete tam také zloděje, kteří pro vás ukradnou, cokoliv chcete. Po úspěšné misi vám zloděj zašle fotku, že onen předmět opravdu získal. Takoví zloději mají dokonce list věcí ve své sbírce, které si někdo objednal, a nakonec je nechtěl. Tyto věci jsou potom na prodej.

5. Zbraně

Přes deep web můžete sehnat jakoukoliv zbraň či výbušninu, nicméně si pořádně připlatíte.

6. Nájemné vraždy

Jestliže jsou zbraně nákladným artiklem, tady se nedoplatíte. I takové služby se na deep webu nabízejí.

7. Experimenty na lidech

Tady se dějí ty nejzvrácenější věci. Jsou zde lidé, kteří provádějí všemožné experimenty na lidech. Převážně se jedná o bezdomovce nebo sirotky.

8. Vládní tajemství

Jestli jste přívrženci konspiračních teorií, na deep webu najdete konspirace možné i nemožné. Dále se na webu nacházejí mnohá vládní tajemství, nicméně mnoho z těchto webů FBI již zrušila.

9. Drogy

Nejznámější věcí na deep webu jsou zaručeně drogy. Můžete zde sehnat všechno, co kdy bylo vyrobeno. Balíčky přicházejí velmi diskrétně zabaleny. Pravděpodobně znáte například hedvábnou stezku, která byla nakonec zrušena.

A TADY se můžete podívat na nejstrašidelnější fotky internetu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články