9 nejopravdovějších zápasů v sexu: jak to mají lesbičky? – G.cz
Vyhledávání

9 nejopravdovějších zápasů v sexu: jak to mají lesbičky?

Kdo se moc ptá, moc se dozví, a když se navíc ptá nesprávně (blbě), dozví se možná ještě víc, ale ve skutečnosti nic. Nic, co by bylo skutečně pravdivé.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 1.3.2018, 15:30

Jak to mají mezi sebou lesbičky, co se intimních činností týče, netušíme popravdě ani náhodou, jelikož nejsme lesbičky. Tuší to – ba co víc, zřejmě i ví – redaktorka webu buzzfeed.com Loryn Brantz, která o tom vypracovala následujícího obrázkového průvodce. Musíme jí důvěřovat, že to tak fakt je, protože prověřit to nemáme jak.

1. Jelikož je sex mezi dvěma ženami velmi komplikovaný a technicky náročný, většina lidí nemá šanci do jeho tajů proniknout.

2. A musíte žít s tím, že si většina lidí bude vždycky myslet, že to vypadá nějak takhle:

3. Zcela jistě existuje jeden vesmírný zákon, který říká, že máte-li obě dlouhé vlasy, budou se vám neustále plést do cesty.

4. Je opravdu fyzicky nemožné ~být sexy~, když se snažíte probojovat k partnerčině hrudi a zároveň se jí dostat do klína.

5. Když se to správně rozjede a vás začíná brát křeč do ruky, vyšlete úpěnlivou modlitbu, aby vaše svaly vydržely ještě trooošičku déle.

6. Když poprvé zkusíte ‚připínáka‘, musíte zastavit partnerčin smích, abyste se vůbec dostaly k věci.

7. Když vaše těla produkují ‚ty zvuky‘, je třeba se ze všech sil soustředit a snažit se nevybuchnout smíchy.

8. Neznáte správnou etiketu, co se týče utírání rukou. Ložní prádlo? Říct „promiň musím do koupelny“?

9. A konečně – žít s neodiskutovatelným vědomím, že si užíváte lepší sex než pravděpodobně kdokoli jiný na světě, je opravdu tíživé břímě.

A takhle to vypadá, když se lesbičky poprvé dotknou mužského penisu. Nebo si ještě přečtěte a zhodnoťte 7 důvodů, proč je lepší být ženou než mužem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články