9 nejkrásnějších erotických hraček pro ženy – G.cz
Vyhledávání

9 nejkrásnějších erotických hraček pro ženy

Dělat, že žádné erotické hračky nevlastníme a nepoužíváme je trapný. A jestli je to náhodou pravda, tak je na čase to změnit, protože chlapi buď prostě nejsou, nebo jsou a mají kocovinu, nebo jsou a neudělaj, a udělaj-li, nemůžete se u toho koukat třeba na seriál...

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 26.1.2014, 12:36

1. Pulsátor

d1 Funfactory.com Tahle zajímavá věcička je od vibrátoru odlišná tím, že nevibruje, ale pulsuje, čímž vlastně simuluje kopulační pohyby. Stojí 154 euro a jmenuje je jako vesmírná loď - Stronic Eins.

2. Fifi

vibr2 Honitka.cz Roztomilý zajíček z kolekce značky Je Joue. Má motorky v ouškách i v tělíčku, čili masíruje holky všude tam, kde je třeba. S tímhle zvířátkem v šuplíku odhodíte nepotřebného nevibrujícího partnera v dál.

3. Lily

vibr3 Honitka.cz Dobíjející vibrátor pro vnější stimulaci. Je tichoučký a po dvou hodinách nabíjení vám vydrží až sedm hodin v provozu. Ideální do kabelky a samozřejmě následně i na jiná místa.

4. Mahana

vibr4 Honitka.cz Voděodolný, se dvěma motorky, přizpůsobivý, 12 vibračních režimů, velmi rozmanité způsoby použití.

5. Smartballs Duo

Funfactory.com Už jste někdy slyšely o Kegelových cvicích? Vynalezl je americký gynekolog Arnold Kegel a jsou určeny k posilování poševního svalstva. Tyhle double kuličky jsou takovým trenažérem pro Kegelovy cviky. Po jejich používání budete moci svými poševními svaly i uplést svetr.

6. New Wave

d2 Funfactory.com Dobře, dobře, tak tentokrát i něco pro ty, co si sex v jednom člověku neumí představit. Tohle dildo je určeno pro páry. Jak přesně, se v návodu nepíše. Takže jeho kouzlo zřejmě spočívá v tom, že budete zkoušet, kam se co vlastně strká.

7. Delight

d5 Funfactory.com První vibrátor na světě, který získal designérskou cenu. Je tedy vhodný i k tomu, abyste si ho postavily na poličku a chlubily se svým hipsterským návštěvám.

8. Ocean

d4 Funfactory.com Malej ale šikovnej. Ano, tahle trapná hláška z trapné Troškovy pohádky se k téhle hračce skvěle hodí. Je roztomilá, růžová, holčičí, s vlnkama, vodotěsná, vibruje a stojí pár korun.

9. Soraya

vibr9 Honitka.cz Nejkrásnější vibrátor na konec se jmenuje jak postava z Hry o trůny a má hezčí design než Kaplickýho zvířátkový stavby. Je vodotěsná, s dvěma motorky, z lékařského silikonu a má dokonce i tlačítko pro uzamčení, aby se vám nerozvibrovala v kabelce.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články