fb pixel 9 nástrah, kterým muži čelí během první společné noci – G.cz
Vyhledávání

9 nástrah, kterým muži čelí během první společné noci

... po níž ke druhé už většinou nedojde.

Petr Bílek
Petr Bílek 18.4.2016, 14:14

Sbalit chlapa není pro ženu většinou žádná věda. Obráceně je to složitější: sbalit ženu bývá pro většinu mužů poměrně komplexní, někdy velmi časově náročný projekt s dost nejistým výsledkem. Když se přece jen zadaří a završení v podobě sexu je na spadnutí, nabude muž často pocit, že je na celé čáře vyhráno, že nadchází už jen sklízení báječné odměny a že celá námaha se přebohatě vyplatila. Omyl. Ženy si často myslí, že už pouhé připuštění muže naprosto stačí, že nic dalšího už není třeba a že muž má být za její svolení akorát vděčný. Z toho vyplývá, že vytoužený sex nemusí být vůbec tak skvělý, jak si muž představoval. Při první noci totiž zhusta muž zjistí, že žena:

1. Nevoní

Všechno špatně, veškeré úsilí bylo marné. Když vám nevoní, vůbec nepomůže, že je třeba hezká, příjemná, vášnivá nebo chytrá.

2. Souloží divně

Přiráží jak zběsilá, nebo naopak leží jak pásovec po obrně, případně vyžaduje polohy, které považuje za rajcovní, ale vás moc neberou. Tělesná disharmonie může mít celou řadu podob: sahá na vás málo nebo naopak příliš, drhne vám ho rukou či ústy příliš hrubě, maká vám na něj příliš mdle nebo se vás dotýká jinak chybně, vyžaduje, abyste jí to dělal velmi dlouho, nebo je naopak je otrávená, když se neuděláte do pěti minut. A tak všelijak podobně. Prostě opruz.

3. Má různé výhrady

Základem sexu je bezvýhradné odezdání se jeden druhému. Různé výhrady typu „tady teď v lese ne“, „jenom s gumou“, „anální sex v žádném případě“, „nerada se líbám“, „nebuď nenasytný, jednou to stačilo“, „do pusy ho nevezmu“, či „to bolí“ celý zážitek ze sexu podstatně znehodnocují a činí z něj něco na způsob zdvořilostní konverzace s tetičkou v cukrárně.

4. Ulpívá

Sex s mužem bere jako důvod téměř absolutního nároku na něj a na jeho čas. Dvacetiminutový sex tak zabere několik hodin, neboť pak se nesmí hned jít dělat něco smysluplného, ale musí se ležet a povídat si. A pak někam zajít. Nehledě na to, že jste už byl s ní docela dlouho předtím, a ještě za ni zaplatil. Sex se tak přelévá třeba i do dalšího dne i opačným směrem hluboko do odpoledne. Racionální time management zkrátka nulový. A to nevěstí nic dobrého.

5. Má ji velkou

Citujme klasika:

„Pili jsme celý den a v noci jsem se opět pokusil s Mindy pomilovat. Byl jsem ohromen a zděšen, když jsem zjistil, že má velkou kundu. Extra velkou kundu. Tu noc předtím jsem si toho nevšiml. Je to tragédie. Pro ženu ten největší hřích. Makal jsem a makal. Mindy ležela, jako kdyby se jí to líbilo. Prosil jsem boha, aby to tak bylo. Začal jsem se potit. Rozbolela mě záda. Bylo mi mizerně, nevolno. Připadalo mi, že se jí kunda ještě zvětšuje. Necítil jsem nic. Bylo to, jako když se pokoušíte šukat s velkým vytahaným papírovým pytlem. Tak tak, že jsem se dotýkal stěn. Byla to agónie, nekonečná práce bez odměny. Cítil jsem se jako prokletý. Nechtěl jsem ranit její city.“

(Charles Bukowski: Ženy, Pragma 1995)

6. Žvaní

Při aktu jako by se s ní se slovy protrhla hráz, jako by již nepovažovala za nutné svůj řečový projev přiměřeně dávkovat a je jí jedno, že se muž nemůže soustředit. Ve žvanění neustává ani po aktu.

7. Používá sex jako prostředek

Opravdový sex je stejné povahy jako hra nebo umění: jeho účel a smysl tkví v něm samotném. Některé ženy však sex používají jako pouhý prostředek, aby si zajistily mužovu pozornost, peníze či něco jiného, a o sex samotný jim jde až ve druhé řadě. Po souloži s takovou hokynářkou zůstává jen pachuť zklamání.

8. Chce souložit pořád

Po několikahodinovém maratonu a několika orgasmech prohlásí: Takhle bych to chtěla pořád. A po krátké pauze to opravdu zase chce. Jaké další nároky na muže bude klást? Její nenasytnost patrně nezná hranic. A vy? Váš komfort je jí úplně šumák.

9. Hodně se vám to s ní líbí

... a dá se říct, že jste se zabouchl. Jenže ona bere sex s vámi jako jednorázové povyražení. Když jí ráno řeknete, jak je skvělá, a zeptáte se, kdy se zase uvidíte, odpoví: „Nebuď sentimentální.“ A problém je na světě. Váš problém.

O 6 nástrahách, kterým žena čelí při druhé společné noci, si přečtěte ZDE.

Podobné články

Doporučujeme

Další články