9 důvodů, proč koukáme na Hannibala – G.cz
Vyhledávání

9 důvodů, proč koukáme na Hannibala

Propagace kanibalismu? Ale vůbec, jak vás to napadlo?

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 19.5.2014, 18:00

1. Pamatujete na toho geniálního záporáka z Casino Royale, který ronil krvavé slzy? Mads Mikkelsen. Do role Hannibala rozhodně obsadili toho pravého. Madse zbožňujeme a zároveň z něho máme husí kůži.

hannibal tumblr.com  

2. Sledovat tenhle seriál je stokrát lepší, než civět na trapné kuchařské show a pořady. Je to pastva pro oči.

hannibal tumblr.com Vážně, sledujte. Všechno bychom to chtěli sežrat na posezení. hannibal tumblr.com hannibal tumblr.com Ten dezert, k pomilování! 1 tumblr.com 2 tumblr.com 3 tumblr.com  

3. Je nádherné sledovat muže v kuchyni. Babica? Polreich? Ten magor z TV Nova se svými super levnými recepty? Fuj, ble, proto sledujeme Madse!

hannibal tumblr.com hannibal tumblr.com hannibal tumblr.com hannibal tumblr.com  

4. Soundtrack. Pokud sledujete Hannibala online a pustíte si ho do sluchátek, bude to pro vás zážitek.

 

5. Gillian Andersonová hraje Hannibalovu psychiatričku. TA Gillian z Akta-X. TA Gillian, kterou prostě milujeme už od puberty.

gillian screencrush.com  

6. Nezapomenutelné hlášky. Hannibalem se doživotně nakazíte. Nevinná prohlášení jako "Je hezké mít starého přítele na večeři" nebo "Nikdy se necítím provinile za to, co jím" se vám vpálí do mozku.

kill1 tumblr.com kill2 tumblr.com kill3 tumblr.com  

7. Efekty, velké plus tohoto seriálu. Jasně, mluvíme sice o potocích krve a nechutných detailech, které jsou tak trochu v rozporu s předchozími body. Do konce každého dílu nebudete schopni odtrhnout oči od obrazovky.

hannibal tumblr.com hannibal tumblr.com  

8. Jeden z důvodů je také Hugh Dancy. On je takové to cukrátko, které Hannibal nutně potřeboval. Asociální Will Graham mu celkem sedne. Mezi hlavními herci prostě ta chemie funguje.

hannibal-sniff tumblr.com  

9. Fandom. Je to banda naprosto šílených lidí. Šílených a velmi talentovaných. Internet je plný skvělých fanartů, fanfikcí. Když vás totiž nepřesvědčí tenhle žebříček, Hannibalův fandom vás k seriálu stoprocentně dotáhne.

hannibal tumblr.com  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články