9 důvodů, proč navštívit erotický masážní salon Mata Hari – G.cz
Vyhledávání

9 důvodů, proč navštívit erotický masážní salon Mata Hari

Prošel jsem spousty masážních salonů – samozřejmě jen z čistě profesionálního novinářského zájmu. A většinou jsem byl zklamán. Teď jsem ale zažil úplně nový rozměr vzrušení a uspokojení. Posuďte sami.

Jarek Přichystal
Jarek Přichystal 14.12.2016, 16:50

Problém „masážních salónů“ pro pány je ten, že ‚nemluví‘ upřímně. Maskují se většinou za „tantrický zážitek“, přitom to s opravdovou tantrou nemá nic společného.

Naštěstí existují podniky, kde víte od samého začátku, o co jde, a které se nebojí si dát do názvu slovo „erotika“. A je tu hned dalších devět důvodů, proč do nich zajít, zvláště teď v nepříjemné době před příjemnými Vánocemi.

1. Užijete si vánoční nákupy

Typická situace vypadá následovně. Jste z nějakého menšího města nebo vesnice, nebo z Prahy, a manželka po vás chce, abyste ji doprovodil na nákupy. Je to nuda a otrava, ale zároveň je to i povinnost. Pokud ale znáte salón s erotickámi masážemi Mata Hari, bude to letos vypadat jinak. Na nádraží si s manželkou domluvíte sraz, políbíte ji a vydáte se v klidu relaxovat, zatímco v ulicích vybuchují úchylné orgie předvánočního stresu. Když se večer zase sejdete, manželka bude mít ty svoje tašky nákupů... a vy budete mít ulevující zážitek.

2. Nebudete nevěrní

Pozor, Mata Hari není nevěstinec! Tady se nesouloží, takže si návštěvu sami před sebou obhájíte. Copak je masáž nevěra?

3. Nic nechytnete

Bez klasického sexu nepotřebujete kondom a neriskujete žádnou nemoc. Prosté, že?

4. Zbavíte se předvánočního stresu

Řada z nás je z dětství ‚nedomazlená‘ a příjemné tělesné dotyky nám chybí. Když se jim poddáme, v duchu se vrátíme do doby ranného dětství. Asi neexistuje žádný zážitek, který by člověka více uvolnil a poskytl mu hlubší relaxaci. Svoji masérku si můžete také po masáži pohladit a společně se vykoupat.

5. Připomenete si ikonický příběh

Mata Hari (1876 – 1917) byla slavná orientální špiónka – a taky tanečnice a kurtizána. V našem případě nejde o zákulisí světové politiky počátku minulého století, ale o erotický zážitek, který poskytovala svým klientům z vyšší společnosti. Romantický příběh Maty Hari si kromě masážního salónu můžete připomenout i v dokumentu o špiónce ZDE, v klipu kapely Mňága a Žďorp ZDE nebo v přírodním likéru z máty ZDE.

6. Je to přímo v centru Prahy

Španělská ulice číslo 4 je podle našeho měření jen 448 metrů od vchodu Hlavního nádraží. Přímo od vlaku to tedy máte jen necelých pět minut. Ze stanice metra Muzeum jste tam za dvě minuty.

7. Vyberete si z několika typů masáží

Klasická erotická masáž? Nuru masáž celým tělem masérky? Speciální masáž penisu? Anebo snad erotická masáž pro páry, při které dostane váš vztah nový intimní náboj?

8. Dostanete přesně to, co chcete

V ostatních salonech vás jen namasírují a nic víc, zatímco jinde se očekává, že místo masáže budete souložit. V Mata Hari je to jinak už proto, že tu na férovku přiznávají, že vás tu čeká erotika. Základem je důkladná masáž, provedená zkušenou (ale mladou a krásnou) masérkou. Pak sice zažijete vyvrcholení, ale bez klasického sexu.

9. Nemusíte odsud spěchat

V běžném masážním salónu vás slečna přivede k vyvrcholení, a pak musíte odejít. Po orgasmu jste přitom ospalí a třeba byste se ještě chtěli chvíli mazlit, ale na to už není čas. V Mata Hari se nikam nespěchá a vše je tu příjemně uvolněné. Chcete si na závěr trochu zdřímnout a nabrat síly?

Více: www.mataharisalon.cz

A tady se ještě podívejte na 6 párových činností, které jsou (skoro) stejně uspokojující jako sex.

Podobné články

Doporučujeme

Další články