fb pixel 9 důkazů, že kočky jsou lepší než psi – G.cz
Vyhledávání

9 důkazů, že kočky jsou lepší než psi

Naprosto objektivně a nezaujatě. Mňau!

1. Předou

Kočka je schopná vydávat nízkofrekvenční zvuk díky pomalým vibracím v hrtanu. Je lékařsky ověřeno, že předení na lidi působí proti stresu, nervozitě a úzkosti.

2. Jsou čistotné

giphgmhy ohmagif.com Už jste někdy viděli kočku, která by se vyválela v blátě nebo skočila do smradlavého jezírka? Proto je s nimi z hlediska hygieny méně práce než se psy.

3. Jsou roztomilé, i když vyrostou

gip45hy giphy.com Pes je roztomilý jen jako štěňátko, kočka si svou mazlící vizáž udrží i v dospělosti.

4. Umí si dojít na záchod i v bytě

gipsdfghy 4gifs.com Jistě, pes také, ale ne do předem určené bedýnky, ale třeba na koberec v obýváku. Oproti tomu je občasný chuchvalec chlupů, které kočka vykašle, úplná prkotina.

5. Z jejich chlupů uděláte svetr

gaiphy senorgif.com Dlouhosrstá kočka po sobě samozřejmě všude zanechává kilometry a kilometry chlupů. Zkuste z nich něco vytvořit!

6. Moc toho nesní

gisjsphy ohmagif.com Zatím co pro psa musíte často tahat obří těžké pytle granulí, kočka se spokojí s málem. Pokud ji tedy nechcete vykrmit na jateční váhu...

7. Mají dospělou osobnost

gishaphy giphy.com Když se psovi nevěnujete, zvlčí nebo zešílí. Kočka se umí zabavit sama a přijde za vámi až když má náladu. Tomu říkáme charakter.

8. Nosí vám dárky

gipghary giphy.com Hafan vám přinese maximálně míček nebo klacek. A ještě mu ho musíte sami hodit. Kočka naopak vyvíjí vlastní iniciativu a když jste kamarádi, na důkaz přátelství přinese třeba zakousnutého holuba nebo myš.

9. Můžete je zfetovat

gipgjlfhy giphy.com Bylina jménem Šanta kočičí je silný halucinogen, po kterém se kočky mohou utlouct. Má podobný efekt, jako kokain - kočičák je nejprve v euforii, pak nastoupí útlum. Dobré je, že nemá žádné negativní účinky, váš malý chlupatý feťák si proto může šlehnout, jak často chce.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články