9 důkazů, že jste hardcore pařan – G.cz
Vyhledávání

9 důkazů, že jste hardcore pařan

Hrajete hry? A myslíte si, že jste v nich opravdu dobří a zkušení? Tak budete odpovídat tomuto popisu...

1. Když vyjde nová hra, berete si dovolenou

gamer-couple-2 lazygamer.net Čekáte, až se objeví novinka, na kterou jste se půl roku těšili. Vezmete si volno, nakoupíte plechovky s fazolemi, pár lahví kořalky, deodoranty a hrajete klidně týden v kuse. Když nakonec vylezete ze své kobky, vypadáte jako páchnoucí neandrtálec.  

2. Jezdili jste na Lanparty

elite-gamers http://thekoalition.com Kdysi jste sbalili svůj počítač a monitor a vydali se na víkendový turnaj v počítačových hrách. Dva dny s kamarády v místnosti se sesíťovanými počítači, (málo) spaní ve spacáku pod stolem v romantickém prostředí blikajících obrazovek a klikajících myší.  

3. Jste dobří v online hrách

logo2222.png www.gamershell.com Singleplayer je pro sraby - vy si to rozdáte s živými protivníky a všechny je sundáte. Možná jste hráli AMD ligu nebo jste založili klan ve střílečce Counter-Strike, třeba jste taktizovali u Starcraftu nebo Warcraftu. Dobře víte, že pocit vítězství nad skutečným člověkem nic nenahradí.  

4. Nepoužíváte cheaty

cheating http://www.blogcdn.com Někdo si ve hře naťuká nesmrtelnost, jiný neomezenou munici - srabárna! Hra má být výzva a vy své hry dohrajete vždy poctivě. A ne na nejnižší obtížnost, to je pro děcka.  

5. Kupujete originální hry

games2 www.whiteknight77.net Jasně, pirátské hry máte stažené za pár minut a mnohdy dřív, než jsou v oficiální distribuci. Ale řeknete si: "To přeci nemůžu studiu Obsidian udělat." A vypláznete hezkých pár stovek za krabičku s hrou, kterou si pak vystavíte s ostatními na poličce.  

6. Stojíte za svou platformou

xbox starpulse.com PC je nejlepší! Ne, Playstation má lepší grafiku. Ne, XBox má nejlepší služby! Za svým počítačem nebo konzolí budete stát až do roztrhání těla. Samozřejmě s nadhledem.  

7. Alespoň jednou jste hráli 24 hodin v kuse

gamer-couple-1 Zažili jste střídání dne a noci, lidi jdoucí do práce a do školy i jejich návrat domů. Zpoza obrazovky. Na konci pařby máte oči jako králík a sotva se udržíte na nohou, ale s tím jste počítali - od některých her se nedá jen tak odtrhnout.  

8. Kupujete herní časopisy

ag hyperinzerce.cz Ano, informace o hrách a jejich recenze jsou na internetu vždy dřív, ale z nostalgie kupujete Score nebo Level, protože jste s nimi vyrůstali a zajímají vás názory lidí, kteří do nich píšou. Ti nejstarší z nás začínali u Excaliburu.  

9. Nelitujete propařených let

gam Nikdy si neřeknete, že to byla ztráta času. Protože čas, strávený něčím, co vás tak strašně baví, ztracený rozhodně není.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články