9 automatů, o kterých jste možná ani netušili – G.cz
Vyhledávání

9 automatů, o kterých jste možná ani netušili

Koupit si pití, nebo kafe někde v automatu, to dnes přijde všem naprosto normální. Existují ale také rozličné nenormální automaty. A co z nich dostanete?

Tomáš Marný
Tomáš Marný 30.3.2014, 09:37

1. Hranolky

9-hranolky http://complex.com Tento automat najdete na hlavním nádraží v Montrealu. Za dvě minuty vám připraví pravé kanadské "french fries".  

2. Kaviár

6-kaviar-jetsetmag.com http://jetsetmag.com Luxusní automat v Los Angeles vám vydá nejen kaviár, ale i šneky nebo lanýže. Jen pro fajnšmekry!  

3. Pizza

7-pizza-gastrokritik.cz http://gastrokritik.cz Pizzaboxy už máme i u nás. Vypadá to zajímavě, fotky jsou na nich pěkné, ale pizza v nich upečená je fakt příšerná...  

4. Bramborová kaše

8-brkase http://thedailymeal.com Automaty na bramborovou kaši má ve svých provozovnách po celém světě americký řetězec prodejen 7-Eleven. Prý, kdybyste po nákupu nevěděli, co dělat s drobnými.  

5. Pivo

5-pivo http://wanderlust.co.uk Pivní automaty jsou sice stejné jako třeba automaty na colu, ale je v nich prostě pivo. A tím jsou jiné.  

6. Bagety

4-bagety http://roamfarandwide.com Nejen ve Francii, ale třeba i ve Španělsku si můžete koupit čerstvou bagetu z automatu. Když ale dostanete chuť třeba na croissant, máte smůlu...  

7. Burrito

1-burito http:/pinterest.com Kdybyste se někdy dostali do Kalifornie, najdete tu také automaty na burrita. Za tři dolary a za jednu minutu můžete debužírovat.  

8. Cupcakes

2-cupcakes http://chocolatria.com Tyhle módní sladkosti už také mají svůj automat. Naštěstí také jen v Kalifornii, takže u nás se nemusíte bát narušení dietního režimu.  

9. Cokoliv

3-sny http://guetsel.de Studenti z Univerzity ve Virginii vymysleli automat, který vám pomocí 3D tisku připraví prakticky cokoli. Už se na ně těšíme!
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články