9 anime seriálů, které vám dokonale vypláchnou mozek – G.cz
Vyhledávání

9 anime seriálů, které vám dokonale vypláchnou mozek

Teprve pondělí a už vás děsí tenhle týden? Zkoukněte některý ze zmíněných anime. Zaručujeme, že vám všechny srágory z práce či školy velmi efektivně vyfouknou z hlavy.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 1.12.2014, 09:00

1. Ouran High School Host Club

ouran zerochan net Geniálně přeslazený příběh s naprosto skvělou škálou charakterů. Zabaví vás na dlouhé hodiny a ke konci vám hrozí, že do konce života budete potřebovat pravidelné dávky inzulínu. Jak bychom vám shrnuli celou zápletku... Strčte do prestižní akademie plné dětí zbohatlíků jednu chytrou dívku, chudou jako kostelní myš - Haruhi. Hned první den vejde do opuštěné učebny a tam nalezne místní studentský host klub. Ke klukům se přidává a vy celých dvacet šest dílů sledujete, jaké děsné kraviny společně vyvádí. Ta sranda je v tom, že po celou dobu nikdo kromě členů host klubu neví, že je Haruhi vlastně holka.  

2. Full Metal Panic

full metal zerochan net Lehce sci-fi, ale hlavně komedie. Full Metal panic je o přetěžkém úkolu seržanta Sousukeho. Má ochránit jednu středoškolačku, kterou chce unést teroristická skupina. Takhle ve zkratce vylíčený příběh nezní nijak vábně, ale budete se vážně dobře bavit. Hlavně ten fan servise má FMP na jedničku.  

3. Gintama

gintama anasli wordpress com Fantasy/sci-fi, podle toho, jak to berete. Celý svět je pod nadvládou mimozemšťanů, Japonsko není výjimkou. Samurajové mají od okupace zákaz nosit meče. Ale je mezi nimi jeden "statečný" muž, který se své výsady nechce vzdát. Gintama je hodně velká švanda, tomu věřte.  

4. Saint Young Men

saint buddhistartnews wordpress com Ježíš a Buddha jsou spolu na výletě v Japonsku. Zní to jako dobrej vtip, ale je to vážně seriál, dokonce původně i manga. Tohle anime vás buď zabije smíchy a nebo ho už nikdy, NIKDY nebudete znovu chtít spatřit. Nikdy.  

5. Kuragehime - Jellyfish princess

kuragehime blogspot com Toto anime obsahuje medúzy, asociální šiblé ženy, starého panice a teenage transvestitu. Dejte si to nějak všechno v hlavě dohromady a z toho vydedukujete, že Kuragehime může být velká sranda.  

6. Claymore

claymore themodernmage com Abyste si nestěžovali, že vám tu servírujeme jen vysmáté kraviny, seriál Claymore je přesně opačný směr - temná fantasy s potoky krve. Jen vyjít ven z vlastního domu často znamená smrt. Tenhle svět obývají hnusné krvelačné bestie a nebýt Claymore holek, lidi by pořád umírali jak na běžícím páse. Za svou práci ale uznání nezískávají, je totiž známo, že i ony se mohou stát podobnými, ještě horšími monstry.  

7. Ergo Proxy

ergo blog cz Mysteriózní sci-fi. Budete ji chtít sledovat už jen kvůli skvělé animaci a také dobrému hudebnímu doprovodu. V tomto světě se už lidé neobejdou bez robotů a Re-L je osobou, která je pověřena likvidací těch porouchaných. Při jednom úkolu jí ale cestu zkříží tajemná postava Proxy. Re-L se pustí do pátrání, o koho jde a co má v úmyslu.  

8. Detroit Metal City

detroitmetalcity hikage webnode cz Negishi je jen obyčejný chlapec, který by rád okouzlil dívku svých snů. Skládá pro ni romantické písně, je celý takový nesmělý a slaďounce milý... Ale zároveň je šíleným metalovým zpěvákem, který rozbíjí jedno pódium za druhé. Tenhle magůrek s rozdvojenou osobností vás bude bavit od začátku do konce, DMC je výborná zábava.  

9. Hetalia: Axis powers

hetalia gaiaonline com Pár dílů mangy vyšlo i v českém překladu, ale seriál se tu nejspíš ještě nijak neprosadil. Představte si každý světový stát jako jednu charakteristickou postavu - Ameriku jako nevycválaného kluka, který se do všeho rve; upjaté a militantní Německo; Itálii, která je samé víno, zpěv; a mnohé další... Jsme v období dvou světových válek a všichni se ocitají v konfliktu... i když z toho vyplynou jen srandičky a blbiny.   A 7 božích animovaných klipů máte ZDE.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články