7 božích animovaných hudebních klipů – G.cz
Vyhledávání

7 božích animovaných hudebních klipů

Kdo má koukat na zpěváky, když se můžete pokochat krásnými animovanými postavičkami?

1. Goldfish - Get Busy Living

Už během prvních třiceti sekund vám musí být jasné, že tohle bude pořádně ujetá jízda. Podobně hravé jsou i další klipy tohoto elektronického dua z Kapského Města - doporučujeme ke shlédnutí.  

2. Daft Punk - One More Time

Krásná vzpomínka na dobu, kdy Daft Punk nejeli tvrdou komerci. Scény z tohoto videa se posléze objevily v anime Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem.  

3. Morcheeba - Enjoy the Ride

K temnému melancholickému songu se postavičky zvířátek, provádějících tajemné rituály, velmi hodí. Ano, stejně jako vy vůbec netušíme, co se v tom klipu sakra děje...  

4. Gorillaz - Clint Eastwood

Klip, který odpálil britské elektronické hudebníky ke slávě a dal jim jejich typické animované tváře. Režírovali ho Jamie Hewlett a Pete Candeland.  

5. Kavinsky - Testarossa Autodrive

Nemrtvý jezdec ve Ferrari Testarossa je středobodem všech klipů DJe Vincenta Belorgeye, vystupujícího pod přezdívkou Kavinsky. Jeho další slavný song Nightcall můžete znát z filmu Drive.  

6. Junior Senior - Move Your Feet

Dánské duo se sice rozpadlo v roce 2008, ale jejich hravé klipy potěší i dnes. Ať už pixelovou retro grafikou nebo kombinací animace a starých videí u písničky Rhythm Bandits.  

7. The Shins - The Rifle's Spiral

Loutky a počítačová animace? Zkoukněte celé, zvlášť pokud máte rádi styl Tima Burtona.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články