8 zvláštních zvyků, které maji extrémní milovníci aut

Lidé od aut jsou divní. Mooooc divní. A s tímhle návodem poznáte ty největší nadšence, kterým koluje v žilách benzín.

1. Dávají přednost zprava. Všude.

beachpackagingdesign_com beachpackagigndesign.com Pokud jste nalevo od nich, nevidí vás. Leda, že by spatřili značku dej přednost v jízdě. Když do někoho takového vrazíte třeba v obchoďáku s nákupním košíkem, vynadá vám nebo rovnou volá policii.  

2. Nesnáší, když jim kdokoliv sáhne na auto

giphy giphy.com Asi takhle. Sáhněte mi na auto a useknu vám ruku mačetou: Vincent Vega: Škoda, že jsem ho při tom nechytil... Dal bych cokoliv, kdybych ho mohl při tom chytit. Stálo by to za tu škodu, kdybych ho při tom mohl chytit. Lance: Dobytek! Vincent Vega: Co může bejt horší, než někomu ničit auťák. Na cizí auta se prostě nešahá. Lance: To se nedělá. Vincent Vega: To je proti pravidlům.  

3. Pokud v jejich autě začnete jíst, vyhodí vás i za jízdy

vukajlia vukajlia.com Víte, jak je těžké dostat drobky ze záhybů sedaček? Nebo majonézu z koberečků? V autě se nejí! Nikdy!  

4. V hlavě jim zní motor. Řadí i při chůzi

ddmcdn ddmcdn.com Kdybyste mohli píchnout do ucha každého milovníka aut reproduktory, uslyšíte zvuk motoru. Když chodí, sledujte tiky pravé a levé ruky. Klepe se mu pravačka, když zrychluje a levačka, když zpomaluje? Pak tahá za fiktivní pádla řazení pod volantem.  

5. Líbí se jim vůně benzínu a oleje

vune giphy.com Pro někoho pach, pro jiného vůně. Většina už ví, že ho nesmí fetovat moc dlouho...  

6. Poznají auto podle vůně čalounění nebo zvuku motoru

careofcars-com carefocars.com Pozná, jaké auto se blíží, ještě než se objeví zpoza rohu. Nemusí mít hudební sluch, přesto identifikuje model a typ motoru. To samé platí s vůní, každá značka má svou. Mimochodem, věděli jste, že Hondy byly svého času uvnitř cítit jako důchodci?  

7. Nejezdí do myčky

7y 4gifs.com Raději se hodiny ráchají v saponátu, leští houbou každý kout a pak voskují, než aby si nechali zničit lak mikrotrhlinami od nemilosrdných kartáčů automatické myčky. To je prostě tabu!  

8. Jsou schopni se rozbrečet, pokud se jejich autu něco stane

myti Klepejte si na čelo, myslete si cosi o bláznech, ale řada lidí má ke svému autu velmi emocionální vztah. Berou ho jako živou bytost se svým charakterem i náladami a pokud se mu něco stane, jsou z toho zničení. A není to zrovna v tomto spotřebním, chladném světě moc pěkná jiskřička naděje, že to s námi ještě není tak zlé?

Komentáře

Doporučeno pro vás