8 způsobů, jak proměnit Díkuvzdání v požárnickou apokalypsu

Obrázek uživatele Vaclav Rybar
28.11.2014, 20:00
Proč dělat krocana hodiny v troubě, když ho můžete v podomácku vyrobeném friťáku ugrilovat za pár minut. A s ním i svojí rodinu a barák!

1. Krutibomba venku

Podobná instruktážní videa prezentují hasiči každoročně, protože američtí kutilové milují rychlou přípravu krocana v barelech plných vroucího oleje. Takhle to většinou dopadá.  

2. Krutibomba uvnitř

Pár lidí má samozřejmě pocit, že venku je pěkná kosa, a tak se rozhodnou fritovat v garáži nebo v kuchyni. Drtivá většina z nich neodhadne množství oleje. Olej přeteče na otevřený oheň a stane se zhruba tohle.  

3. To je hlína

Tenhle Přemek podlaha měl alespoň dost rozumu na to, aby na hořící olej nechrstl vodu (což by situaci mnohonásobně zhoršilo), ale šel rovnou po hlíně. Tenhle krocan bude lahůdka.  

4. Párty u bazénu se trochu vymknula

Pokud už se rozhodnete pro tohle adrenalinové fritování, neměl by být kolem hrnce v okruhu dvaceti metrů žádný předmět v jakémkoliv směru. Tady ale evidentně zkoušejí ohýnek přiživit smetákem.  

5. Za to určitě může ten teploměr

Pokud se vám povede se při fritování nezabít, ještě není zaručeno, že nezabijete krocana. Trojnásobným žehem.  

6. Spolu s krocanem zařve i tohle dětský hřiště

Někteří vykukové samozřejmě chápou, že podobná akce nemůže skončit jinak než armagedonem, a tak krocana pustí do olejové lázně hezky s rozeběhem a odpočtem. Zůstává po nich jen spálená země. Ale co byste čekali od lidí, co točí videa naležato?  

7. Ty vrata do garáže stejně potřebovaly přetřít

Hlavně, aby na nás nepršelo, drahá. Díky kolečkům tahle garáž jen o fous unikla jisté zkáze. K večeři ale nejspíš budou rybí prsty.  

8. Co tím myslíš, že je tahle veranda dřevěná?

Neuvěřitelně vědecká konverzace u zjevného požáru. Tihle intektuálové by se u hasičů opravdu neuživili. Ohni je třeba nejdřív přijít na kloub? Hodně štěstí v příštím životě!  

Komentáře

Doporučeno pro vás