8 způsobů, jak ji nedostat do postele! – G.cz
Vyhledávání

8 způsobů, jak ji nedostat do postele!

Podrobný návod, jak se stát doživotním dlachničem a věrným odběratelem laciné pornografie.

TerrMinatorka
TerrMinatorka 16.5.2014, 17:00

1. Ultraintelektuál

Žena chtivá sexu naprosto miluje intelektuály. Je proto třeba dát jí najevo, že se vyznáte a rozhodně se nebojte zacházet do pikantních detailů témat, jako je geologie, páření mloků, rozpad atomu a užívání živočišného uhlí. Důležité jsou tabulky a grafy!  

2. Mamánek

Slyšet uchu lahodící věty typu: „Maminka říkala..." v četnosti dvakrát za minutu je naprosto odzbrojující. Pokud budete prokládat svůj úžasný monolog fotografiemi a příběhy z dětství, máte napůl vyhráno.  

3. Gamer

Není hráč jako hráč. Samozřejmě nemůžete srabsky zůstat jen u hraní na 2-3 hodiny denně. Profesionální hráč a kazišoust musí gamit přinejmenším tak dlouho, aby se mu při denním světle vypálily čočky a na kůži vyskočila kopřivka. Jedině tak je stoprocentní jistota, že nepotkáte ženu na zásun.  

4. Pan Upřímný

Žádná žena v dnešní době netrpí komplexem a pocitem méněcennosti. Dokažte jí, že je jedinečná. Dost často poukazujte na sebemenší nedostatky. Zdůrazňujte její tlustá stehna, pozadí připravené pro golfový turnaj, odulý zátylek, kostnaté ruce, křivý nos a pupínky.  

5. Buran

Zde je dovoleno naprosto vše, co zachází za hranice slušnosti. Náš hlavní záměr je odradit. Ideální je přilepit žvýkačku zespodu stolu, plivnout na koberec a řvát na číšníka cosi o análním zapojení. Buran na pisoárech zásadně trefuje pavouka v rohu místnosti.  

6. Smradič

Taktika smradiče je geniální. Chlap má smrdět přinejmenším za roh. Minimálně dva měsíce před setkáním s ní omezte osobní hygienu na středy a svátky (koupel v půli pracovního týdne jistě osvěží a na Den matek potěší). Ústní hygiena se vylučuje úplně.  

7. Módní přeborník

Módní přeborník je vlastně jednoduchá forma. K dispozici máme turecké kalhoty, sandály a křiklavou barvu ponožek (v případě nechuti libo využít prstové boty), nevkusné triko s potiskem a jako doplněk peněženku zabalenou v igelitce. Není třeba se bát různých nevšedních kombinací.  

8. Kombinace

Kombinace je důležitá v případě, že se na vás při použití jedné z metod stále lepí harém koťat od baru. Využijte všechny dostupné body a úspěch je zaručen. Problém přichází až v případě těch nejzoufalejších žen...
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články