8 znamení, že léto už je definitivně v trapu – G.cz
Vyhledávání

8 znamení, že léto už je definitivně v trapu

Ještě sice máme pár týdnů léta před sebou, ale nedělejte si naděje, uteče to ještě rychleji než loni. Už teď si klidně můžete vzít následující seznam a odškrtávat si z něj. Tohle všechno se děje právě teď nebo se dít začne velmi brzy!

Jarda Sauer
Jarda Sauer 20.8.2014, 13:47

1. Omrzáme

swns.com Nechceme si připustit, že léto končí, a tak tvrdohlavě pořád nosíme kraťasy a sukně. A tváříme se, že nám vůbec nevadí, když nám kvůli tomu po ránu omrzají genitálie.  

2. Na silnicích je bezpečněji

silnice blog.leatherup.com Protože se ochladilo a občas prší, ze silnic vymizely rušivé sezónní elementy jako řidičky kabrioletů, dvacetiletí borečci, co kočírují svou Kawasaki Ninja jen v kraťasech a tričku a sváteční řidiči, využívající automobil jen pro přepravu na chalupu a zpátky.  

3. Zahrádky jsou prázdné

zahradky oshkoshbeer.blogspot.com Hospodské zahrádky jsou jedním z nejoblíbenějších projevů léta. Ale tam, kde se ještě nedávno kvůli turistům, hipsterům a maminkám s kočárky nedalo najít volné místo, se najednou nad svým pivem choulí jen omšelí nuzáci, které úzkostlivá obsluha odmítá vpustit dovnitř do lokálu.  

4. Zmrzlina nedává smysl

zmrzlina guernseycresticecream.com Výhodou je, že u stánků se zmrzlinou už nejsou fronty. Ale nevýhodu poznáte hned po prvním líznutí. Zmrzlina ve vaší ruce už nefunguje jako osvěžení, ale spíš jako důkaz, že to v hlavě nemáte úplně v pořádku. Aspoň se na vás všichni kolemjdoucí, zahalení do bund a šál, takovým způsobem koukají.  

5. Děti se pokoušejí odvrátit nevyhnutelné

vlastovky window-tree.blogspot.com Vystrašeni představou blížící se školy, jedenáctiletí sígři sestřelují vzduchovkou houfující se vlaštovky z drátů. Patrně jsou přesvědčeni, že právě vlaštovky jsou za povinnou školní docházku zodpovědné - a že když jim zabrání odletět do teplých krajin, tak žádná škola nezačne.  

6. Obchody chystají podzimní ofenzívu

ofenziva ayay.co.uk Trička, plavky a žabky přes noc zlevnily o devadesát procent a teď se prodávají za pár korun.  Ale komodity jako školní sešity, aktovky či vodovky jsou na historickém maximu a když chcete vybavit prvnáčka do školy, musíte si kvůli tomu vzít další hypotéku.  

7. Praha se zase beznadějně ucpe

praha bullshift.net Už jste si krásně zvykli na to, že se z Barrandova dostanete na Vinohrady během pár minut a zaparkujete v okruhu patnácti metrů od kanceláře. A pak se najednou vrátí ten půlmilion lidí, co byli během léta zalezlí na chatách, chalupách a u moře. Takže zase stojíte v koloně a přemýšlíte, kdy vám z toho jebne jako Michaelu Douglasovi ve Volném pádu.  

8. Příroda nespolupracuje

koupani mirror.co.uk Zatímco v červenci se outdoorovým sexuálním hrátkám věnují i notoričtí zimomřivci, teď už začíná jít o disciplínu pro otužilce. Noční koupání už není předehrou k sexu na pláži, ale spíš k zápalu plic. Konec léta se tedy blíží, ale nezoufejte - ještě pořád je v plném proudu houbařská sezóna!  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články