11 důkazů, že houbaření souvisí se sexem

Obrázek uživatele Jarda Sauer
10.9.2016, 12:09

Houbaření a sex jsou dvě skvělé záliby. A dnes vám otevřeme oči, takže žádná vaše návštěva lesa už nebude tak nevinná jako v minulosti. Stačí k houbám přiřadit lepší obrázky, než na které jste zvyklí z atlasu!

1. Penízovka sametonohá

penizovka wallpapers.net

Co říká atlas: Penízovka miluje mrtvé dřevo nejrůznějších listnáčů. I když zmrzne, většinou po oblevě roste bez problémů dál. Její pokožka bývá medově žlutá, žlutooranžová, někdy až kaštanově hnědá, lysá, za vlhka slizká a lesklá.

Co říká G.cz: Kromě mrtvého dřeva miluje ještě obří SUV a nakupování v Pařížské, jinak všechno sedí.

2. Sluka svraskalá

sluka reddit.com

Co říká atlas: Nalézt ji můžeme nalézt pod borovicemi, smrky a buky. Objevuje se většinou v početných skupinách a setkat se s ní můžeme zhruba od července do počátku listopadu.

Co říká G.cz: Nikdo nemládneme. Až vám bude pětašedesát, budete možná za takovýto nález ještě rádi!

3. Pýchavka čokoládová

pychavka tubeon.com

Co říká atlas: Objevuje se jednotlivě i ve skupinách. Setkat se s ní můžeme od června do listopadu. Dospělé plodnice mohou olysávat a ve stáří někdy bývají téměř hladké. Doporučují se pouze mladé plodnice.

Co říká G.cz: Ano, dobře víme, že podle pravidel českého pravopisu by to měla být píchavka. Ale pravidla jsou od toho, aby se porušovala.

4. Hadovka smrdutá

hadovka smrdutá findfreegraphics.com

Co říká atlas: Bělavý pórovitý nosič se vytáhne až do velikosti úctyhodných 20 cm. Na jeho vrcholu se vyjímá odporně zapáchající tmavě zelený teřich, který během krátké doby zkonzumují masařky.

Co říká G.cz: Víte, jak vypadá hadovka, ne? Každopádně, pánové, z úcty k vašim partnerkám je dobré se alespoň před orálním sexem umýt.

5. Holubinka vrhavka

vrhavka 2.bp.blogspot.com

Co říká atlas: Nedorůstá do velkých rozměrů. Naleznete ji nejčastěji v mechu, rašeliníku nebo na jiných podmáčených lokalitách a v kyselých smrčinách. Objevuje se zhruba od června do konce října.

Co říká G.cz: A takhle to dopadá, když se před orálním sexem neumyjete. Nebo když si vaše partnerka takříkajíc vezme příliš velké sousto.

6. Klouzek sličný

klouzek theoldreader.com

Co říká atlas: Obvykle se objevuje v početných skupinách. K jeho nejcharakterističtějším znakům patří žlutooranžový až oranžově hnědý klobouk, který je za sucha lepkavý a za vlhka značně slizký.

Co říká G.cz: Z každého z nás může být klouzek, když se pořádně naolejujeme nebo když slizce pomluvíme svého šéfa!

7. Kozák bílý

kozak reddit.com

Co říká atlas: Vzácnější druh kozáka. Vyrůstá pod břízami, často na vyhřátých nepodmáčených lokalitách.

Co říká G.cz: Mladík na fotce zjevně je kozák. A je i bílý. Není co řešit.

8. Liška obecná

liska deviantart.com

Co říká atlas: Daří se jí především pod borovicemi, břízami a buky. V posledních letech se opět lišky začínají hojněji objevovat, což je velmi příznivé, protože jsou považovány za dobrý indikátor čistoty prostředí.

Co říká G.cz: Takzvaní furries jsou lidé, které vzrušuje převlékat se do kostýmů zvířat. Frčí to hlavně v Japonsku a samozřejmě jsou k dispozici i tematické komiksy.

9. Babka (Hřib žlutomasý)

babka southerncharms.com

Co říká atlas: Velkou nevýhodou babek je, že často červiví a plesniví. Na pozoru bychom se měli mít především za vlhkého počasí, kdy snadno podléhají plísním a je nutno je dobře prohlížet.

Co říká G.cz: Mnohý zkušený muž vám řekne, že babku nebrat!

10. Slizák mazlavý

slizak buzzfeed.com

Co říká atlas: Je značně slizký a vyznačuje se snadno slupitelnou pokožkou. Setkat se s ním můžeme od července do listopadu, nejčastěji ve smrkových lesích.

Co říká G.cz: Z nějakého důvodu jsme si vzpomněli na legendárního pornosamce Rona Jeremyho...

11. Muchomůrka růžovka

ruzovka mediterraneo.altervista.org

Co říká atlas: Je téměř vždy poznamenaná nenasytnými červíky. Stejně jako ostatní muchomůrky, i růžovka bývá většinou opatřena prstenem a pochvou. Vyžaduje delší tepelnou úpravu.

Co říká G.cz: Samozřejmě jsme mohli použít obrázek, kde je růžových věcí vidět ještě víc, ale nemůžeme riskovat, že se čtením v práci zbytečně rozrušíte!

Houbaření je typicky český koníček. Čtěte i o dalších zvláštních věcech, které Češi dělají!


Komentáře