fb pixel 8 zásadních faktů o vašem penisu – G.cz
Vyhledávání

8 zásadních faktů o vašem penisu

Penis je základem celé lidské civilizace. Jeho majitelé tvořili dějiny, vyhlašovali války, zakládali státy a stáli u zrodu umění. V dnešní době se do popředí sice pomalu ale jistě derou lidé, kteří penis nemají, avšak majitelé tohoto hadicovitého útvaru stále ještě otěže nepředali a předat nehodlají.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 20.10.2017, 13:55

Penis je tím pádem nejdůležitější článek moderního lidstva, a proto stojí za to, abychom se podívali na některá zásadní fakta spojená s penisem.

1. Váš penis je ve skutečnosti mnohem větší

Máte pocit, že je váš penis pouze zakrnělý pahýl, jehož velikost vzbuzuje v ženách místo vzrušení pouze lítost anebo smích? Budiž vám útěchou, že váš penis je ve skutečnosti dvakrát větší. Polovina vašeho penisu je totiž skryta uvnitř vašeho těla. Místo ostudných pěti centimetrů tedy měří váš celý penis již méně ostudných deset centimetrů. Můžete tento fakt sdělovat vašim partnerkám, až se budou ironicky ptát, jestli jste už vevnitř, anebo ještě ne.

2. Černoši ve skutečnosti nemají větší penis než běloši

Obecně by se mohlo zdát, že černoši mají větší penisy než běloši. Právě proto běloši s černochy příliš nekamarádí. Ve skutečnosti je to však jinak. Černoši mají velké penisy v klidovém stavu. Když se dostaví erekce, tak tento penis se pouze vzpřímí, ale vyroste maximálně o pár centimetrů. To takový běloch sice v klidovém stavu moc parády nepředvede, ale když se mu postaví, tak může černochovi zdatně konkurovat.

Může za to klima. Černoši v Africe žijí celý život v teple, a proto mohou mít penis i v klidovém stavu vystavený světu na odiv. Čím více jdeme na sever, tím větší zimu zde nalezneme, a tím více bylo potřeba se proti zimě bránit.

Zmenšování plochy těla vede ke kumulaci tepla, a tím pádem je člověk víc chráněn před zimou. Vzhledem k tomu, že v klidové fázi nemá délka penisu žádný význam, příroda zařídila, že muži na severu potřebují dlouhý penis pouze ke koitu a po zbytek času může být malý až titěrný, aby byl v teplíčku.

Ostatně podobný efekt můžeme zaznamenat, když vlezeme do studené vody. Varlata se zatáhnou k břišní dutině a penis se scvrkne. Vše kvůli zachování tepla. Je to taktéž ideální výmluva pro muže s malými penisy. Prostě jim je zima.

3. Zlomenina penisu

Může to znít dost bizarně, ale fraktura penisu není výmysl. Ačkoliv v penisu není kost, může dojít, zejména u mladých mužů během divokého sexu, k prasknutí topořivého tělíska, které jsou při erekci plné krve a ten tlak už prostě nezvládnou. Zranění provází velká palčivá bolest a pravděpodobně se i rozbrečíte. Takže dámy, až váš partner během soulože vykřikne a pak začne brečet, tak si zlomil penis. Gratulujeme. Jste dobré.

4. Trocha údajů

Při výčtu faktů o penisu nemůžeme vynechat jeho průměrnou velikost, respektive procento velikostí ve společnosti. Věc se má tedy takto (délka je uváděna v erektivním stavu):

Pod 9,5 centimetrů má v populaci zhruba 2,5 % mužů

9,5 – 11,5 centimetrů má v populaci zhruba 13,5 % mužů

11,6 – 15,3 centimetrů má v populaci zhruba 68 % mužů

15,4 – 17,4 centimetrů má v populaci zhruba 13,5 % mužů

Nad 17,4 centimetrů má v populaci zhruba 2,5 % mužů

Jen tak pro zajímavost: 0,6 % mužů v populaci nedosahuje svou délkou penisu ve vzrušivém stavu ani 7 cm. Nebuďme vůči těmto osobám lhostejní a věnujme těmto chudákům alespoň tichou myšlenku soucitu a večer pro ně zapalme v okně svíčku.

Délka penisu nad 30 cm v populaci je natolik neobvyklý jev, že se procentuálně ani nepropočítává. Těmto výjimečným mužům gratulujeme a závidíme (zdravíme Dalibora Jandu).

5. Šířka je lepší

Drtivá většina žen uvádí, že než na délce, záleží hlavně na šířce. V tom případě to znamená, že měření délky penisu a jeho vzájemné porovnávání je naprosto irelevantní a malicherné. Muž s půlmetrovým penisem, který bude široký jako tkanička od bot, si již nebude moci vyskakovat na muže, jehož penis má tvary špekáčku.

V důsledku jde tady o to, že délka penisu zajímá pouze muže. Ženy frčí na šířce.

6. Penis se dědí

Velikost a tvar penisu se dědí. Pokud máte svůj penis podivně zakřivený, svítí ve tmě, vydává podivné zvuky a často se zauzluje, můžete ho reklamovat tak maximálně u svého otce, který jej může reklamovat opět u svého otce a tak dále. Váš penis je vaše rodinné dědictví a jednoho dne jej předáte vašemu synovi.

7. Ejakulace

Sperma opouští váš penis v úctyhodné rychlosti 45 kilometrů za hodinu a může dolétnout i do tří metrů. V obci byste sice za rychlost pokutu nedostali, ale ve volném čase můžete ejakulátem sestřelovat například plechovky z plotu.

8. Poslední kapka patří do trenek

Po močení můžete svůj úd oklepávat jak vzteklí, můžete ho otírat o zeď či o houbičku na nádobí, ale nakonec vždycky ty skvrny od moči na trenkách mít budete. Jak je to možné? Močová trubice má tvar písmene „U“ a když muž domočí, vždycky v trubici trochu moči zůstane. O zbytek se pak už postará gravitace.

A zde je 15 zajímavostí o seriálu Městečko South Park.

Podobné články

Doporučujeme

Další články