fb pixel 8 totálně stupidních příběhových linek z populárních seriálů – G.cz
Vyhledávání

8 totálně stupidních příběhových linek z populárních seriálů

Naprosto stupidní zápletky najdeme i v těch nejlepších seriálech - třeba ve Hře o trůny nebo Přátelích. Víte, jaký je rozdíl mezi ženami v přechodu a ženami na přechodu? Dvě ukecané ženské v idylickém světě žijí záviděníhodný život, to jsou Gilmorky. Až příliš pozdě nám došlo, jak nereálné a otravné vlastně jsou. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Jsou kultovní, jsou zábavné, jsou propracované, přesto se i mistr scenárista někdy utne. Přátelé, Hra o trůny nebo Gilmorova děvčata patří mezi nejoblíbenější seriály vůbec. Jsou v nich ovšem příběhové linky, které jsou tak strašně stupidní, že téměř diskreditují jinak kvalitní televizní show. Vybrali jsme osm těch nejhorších podle nás. Co myslíte vy?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 25.11.2018, 14:08

1. Gilmorova děvčata: když si Lorelai vzala Christophera

Žádný fanoušek Gilmorek nemá rád Christophera, Luke je pro Lorelai jediná volba. Přesto si ho Lorelai vzala, aby se s ním asi o čtyři epizody dál rozvedla. Proboha, proč? Stejně hloupá je mimochodem i Roryina aférka se ženatým expřítelem Deanem.

2. Přátelé: celý vztah Rosse a Rachel

Napoprvé to možná byla velká láska, v dalších sériích ale jejich návraty, rozchody, další návraty a další rozchody působily spíš trapně. Kolikrát se to objevilo úplně z ničeho nic, jako vycpávka tápajících scenáristů! To, že nakonec skončí spolu, byl definitivní výsměch.

3. Hra o trůny: vše, co se odehrává v Dorne

Na sexy partičku zabijáckých Sand Snakes se možná hezky dívá, celá linka z Dorne je ale tupá. Dialogy postav jsou podivné a hlavní děj se skrze tuto zápletku nikam výrazně neposouvá. A v knize to navíc probíhá úplně jinak. Vystřihnout!

4. Jak jsem poznal vaši matku: celá poslední série

Celá série je o dvoudenní svatbě páru, o kterém se v poslední epizodě během asi půl minuty dozvíme, že se stejně rozvedl. Zároveň nás tvůrci celou sezónu učí milovat Matku, budoucí ženu Teda Mosbyho, aby ji pak v ještě kratší scéně nechali umřít. WTF?

5. Riverdale: Archieho muzikantská kariéra

Riverdale je poměrně chytrý seriál, který dobře kloubí teenagerskou tragikomedii s temnou detektivkou. Zajímá vás na něm úplně všechno, kromě jedné věci - faktu, že hlavní hrdina fotbalista se najednou rozhodl stát autorem stupidních popových slaďáků.

6. Chirurgové: Izziein sex s duchem

Že má někdo halušky a má sex se svým zesnulým přítelem, to by se ještě dalo vysvětlit nějakým traumatem ze smrti. Když pak ale vyšlo najevo, že za všechno mohl nádor na mozku, no... Snad raději ne.

7. Kancl: manželská krize Pam a Jima

Dokonalý pár z amerického remaku Kanclu, ke kterému nejeden svobodný seriálový fanoušek vzhlíží a přál by si taky najít nějakou takovou spřízněnou duši. Přesto tvůrci čekali, že uvěříme, že tito dva šťastní manželé prožívají krizi, která se nakonec uklidní jakoby nic.

8. Sex ve městě: když Carrie zlomí srdce Aidenovi, dvakrát

Aiden je prostě zlatíčko. Carrie se ale prostě jen tak pro srandu rozhodne, že mu zlomí srdce a podvede ho s panem Božským, který s ní roky zachází jako s hadrem. A když pak Aidena umluví, aby se k ní vrátil, i když on fakt nechce, nakonec ho stejně pošle do háje poté, co ji požádá o ruku. Bezva ženská, fakt!

A tady se podívejte, kolik času zabere zkouknout vaše oblíbené seriály.

Podobné články

Doporučujeme

Další články