8 situací, kdy z nás mobilní telefon dělá úplný idioty – G.cz
Vyhledávání

8 situací, kdy z nás mobilní telefon dělá úplný idioty

Mobilní telefon z nás všech skoro pořád dělá naprostá hovada. Určitě jste to sami zažili.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 26.6.2014, 18:45

1. Když máme sluchátka a zpíváme na playback

Ta písnička je přece boží a vy ji znáte nazpaměť a když si to zpíváte s ní, tak to nějak víc prožijete. Nahlas zpívat nebudete, tak aspoň na playback. Jen tak na půl pusy. Nikdo si nevšimne. Vůbec nevypadáte jako člověk, co naprázdno otvírá pusu do úplnýho ticha. s2ux49    

2. Když používáme handsfree

Vy s někým mluvíte a pro kolemjdoucí vypadáte jako člověk, co jde po ulici a mluví do prostoru k imaginárním bytostem. Ještě lepší to je, když zrovna něco dramaticky vysvětlujete a mácháte u toho rukama.  

3. Když nečumíme na cestu, ale do mobilu

Tak schválně, komu se ještě nestalo, aby vinou čumění do mobilu nebo psaní smsky na ulici do něčeho vrazil nebo zakopl? Značky a sloupy a obrubníky jsou svině.  

4. Když voláme v MHD

Čau, prosimtě, já sem v metru, za chvíli to vypadne, zavolám pozdějc. To je ta lepší varianta. Horší je tramvaj, kde signál nevypadává a vy tak posloucháte pětiminutový monolog spolucestující o jejích rodinných a pracovních a menstruačních problémech. Basketball-cell-phone-dunk    

5. Když nám zvoní na nevhodných místech

Jste v kině, v divadle, na poradě, na pohřbu a jste si stopro jisti, že jste si vypnuli zvuk. "SEX JE NÁŠ, DĚLÁ DOBŘE MNĚ I TOBĚ!!!!" ozve se náhle z vašeho telefonu na celou kremační síň.  

6. Když ho někomu půjčíme

Jo, jasně, zavolej si ode mě. Hlavně se ale nikam nedívej. Ani na zprávy, ani na fotky. A tam už vůbec ne. Jo, to sem si fotila zadek. Jo, tohle je 15 duckface selfies ze záchoda. A co jako.  

7. Když usnem a spadne nám na hlavu

Čtením na mobilu se dobře usíná. Ale když ho držíte nad hlavou a ležíte na zádech, občas se stane, že únava zapracuje a on vám spadne z ruky na obličej. Au. funny-animal-gifs-ooh-new-cellphone  

8. Když v noci někomu omylem zavoláme

V době dotykových displejů už se to tak často nestává, ale přece. Máte mobil někde pod polštářem nebo vám spadne při usnutí na obličej, párkrát se nešikovně převalíte a hle, ve čtyři ráno voláte šéfovi a on poslouchá vaše chrápání.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články