6 povedených reklam, které ukazují, že i uhlí je sexy – G.cz
Vyhledávání

6 povedených reklam, které ukazují, že i uhlí je sexy

Nebojíme se, že dojde ropa! Výtah a schody k energii. Dolujeme uhlí, které pohání celou naši zemi, nemluvě o tomto výtahu. Amerika by měla o 50% méně elektřiny, kdyby horníci nedělali každý den následující krok. Budiž světlo, obchod, život i zábava... Dolujeme uhlí, které nám dává energii + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Nahotinky ale nečekejte. Vnadné hornice by toho moc nenarubaly. Reklamu na vodu či vzduch by snad nikdo nedokázal udělat neatraktivně či odpudivě, a všichni to zcela jistě chápeme, už jenom z podstaty toho, co by taková reklama měla ‚propagovat‘ – tedy čisté a zcela ‚přírodní‘ komodity.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 2.7.2018, 19:57

Ale věci jako třeba uhlí, na to už máme tendenci dívat se skrz prsty nebo spíše skrze optiku mediálních masáží. Přitom uhlí je stejně jako zmíněný vzduch či voda naše historické dědictví, které zkrátka potřebujeme k životu – k takovému, jaký si představujeme, jaký očekáváme a jaký ho chceme.

Takže proč ho nezpropagovat tak, jak se sluší a patří – přitažlivě a sexy, jak to umí třeba americká firma Consol. Prohlédněte si naši galerii:

Sexy uhlí - krásný svět, kde uhlí těží hezké ženy

A na závěr ještě jedno video:


A pro vyváženější závěr ještě 6 špinavých tajemství tzv. ‚čisté‘ energie.

Podobné články

Doporučujeme

Další články