8 gadgetů do kuchyně, které musíte mít – G.cz
Vyhledávání

8 gadgetů do kuchyně, které musíte mít

I když si to v kuchyni ulehčujeme mixéry, roboty, škrabkami, krájedly bylinek a dalšími vychytávkami, pořád je v čem se zdokonalovat. Nebo vy snad ještě krájíte banány nožem?

Tomáš Marný
Tomáš Marný 5.9.2014, 10:00

   

1. Kráječ na banány

1308 hi-likes.com Je konec nestejně širokým plátkům banánů na dorty či na ozdobu sladkých dezertů! Stačí si pořídit tento kráječ, budete mít jeden plátek jako druhý a všechny prsty zdravé.    

2. Hlídač zmrzlých potravin

1303 hi-likes.com Tuhle věcičku nechte v mrazáku zmrznout a až si do něj uložíte třeba zbylou kachnu od nedělního oběda, vyndejte ji ven a dejte si ji na oči. Různé barvy budou tát různě rychle a vy budete mít přehled o tom, kdy už je nejvyšší čas onu kachnu sníst. Když začne tát modrá, máte ještě 14 dnů, když zelená, tak 3 dny, když žlutá, tak máte den a pokud začne tát i červená, kachnu radši vyhoďte...    

3. Držák na vařečku

1302 hi-likes.com Kam s ní? Když vaříte a musíte něco míchat, kam odkládáte zadělanou vařečku? Na linku? Necháte ji přes hrnec, aby byla celá mokrá od páry a nedala se vzít do ruky? Všechno špatně! Pořiďte si tento držák!    

4. Struhadlokyblík

1304 hi-likes.com Ano, s názvem trochu improvizujeme, ale alespoň přesně vystihuje to, co je na fotografii. Struhadlo, kde se vše strouhané nesype všude možně okolo, ale zůstává hezky uvnitř a vy to pak jen vysypete, kam potřebujete...    

5. Prodlužovač života

1301 hi-likes.com S tímhle přístrojem prý zůstane ovoce a zelenina ve vaší lednici čerstvé až dvojnásobnou dobu než normálně. Stačí ho dát dovnitř a díky vzorné cirkulaci vzduchu uvnitř přístroje máte vyhráno.    

6. Vykrajovač avokáda

1305 hi-likes.com Jedna kostka avokáda jako druhá! Stačí rozpůlit, protlačit krájedlo až ke slupce, pootočit, a je to.    

7. Muffinovač

1306 hi-likes.com Jestli už někdy pekli muffiny, určitě si pamatujete, kolik bordelu se všude nadělá, zejména ve snaze nakydat do papírových košíčků to správné množství těsta. Tomu je konec! Stačí zmáčknout spoušť a včas pustit a je to.    

8. Samomíchací hrnek

1307 hi-likes.com Tohle je vrchol. Jestli jste už natolik líní, že se vám ani ráno nechce míchat kafe, pořiďte si samomíchací hrnek. Když se koukáte do toho víru na dvě tužkové baterky, zavzpomínáte si na časy, kdy jste poprvé uviděli, jak se točí prádlo v automatické pračce.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články