7 základních sexuálních poloh v těhotenství – G.cz
Vyhledávání

7 základních sexuálních poloh v těhotenství

I přes masivní osvětu v příručkách pro budoucí rodiče, které píší bezdětní lidé, kteří nikdy sex neměli, kde se jasně říká, že sex v těhotenství je v pořádku a hlavně je možný, pořád panuje v tomto ohledu ve společnosti spousta nejasností. Nevypadne dítě potom? Nemůže dítěti obdařený muž vypíchnout oko?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 17.4.2018, 15:36

Tyto obavy nehodláme rozptýlit. Akorát uvedeme několik základních sexuálních poloh v pokročilém stádiu těhotenství, kdy má žena již značně rozměrný abdomen.

1. Poloha - helikoptéra

Základní poloha, které vychází z klasického misionáře. Nahá žena ulehne na záda. Nahý muž ulehne na její vyboulené břicho. Jelikož se muž přes břicho nedostane takzvaně „na dostřel“ natáhne ruce a nohy a začne se na břiše ženy točit dokolečka a simulovat tak vrtuli helikoptéry. Sexuálního uspokojení sice nedosáhne ani jeden, ale může to být prdel to sledovat.

2. Poloha - bezzubý úsměv

Při této poloze je žena nahoře v sedě na ležícím muži a při vášnivých pohybech mu břichem vyrazí zuby.

3. Poloha – ranní nevolnost

Zatímco žena na záchodě zvrací, muž si pustí nahlas televizi, aby ho zvuky ze záchodu nerušily a oddá se samorozkoše do předem připravené ponožky, aby to pak nemusel uklízet. Tato poloha je jen pro otrlé.

4. Poloha – na hysterku

Muž něžně přistoupí k těhotné ženě, která zrovna brečí, protože si vzala omylem každou ponožku jinou nebo kvůli jiné kravině, pohladí ji po vlasech a pak odejde i přes její protesty do hospody. Se sexem to sice nemá nic společného, ale to sex v pokročilém stádiu těhotenství vlastně taky ne.

5. Poloha – zpomalené záběry

Jakýkoliv sex s pokročile těhotnou ženou, kdy před samotným koitem žena musí vstát z křesla a přijít k muži.

6. Poloha – na sebevraha

Muž se během sexu zmíní, že se žena už hezky zakulatila. Vhodné je, pokud je v dosahu ženy nějaký ostrý předmět či střelná zbraň.

7. Poloha – snídaňové menu (vejce na měkko a prasklý párek)

Poloha, kdy je žena nahoře a muž dole. V pokročilém stádiu těhotenství, kdy je žena už více neohrabaná a řádně mohutná, stačí jedno mocné přisednutí a je hotovo. Vejce jsou na měkko a párek prasknul.

A tady máte 8 sexuálních poloh rodičů malých dětí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu