7 typů exotů, které potkáte na firemním rautu

Pracovní akce s občerstvením a bezednou zásobou alkoholu - kdo by odolal? Na tenhle večírek přijdou všichni, včetně exotů...

1. Pan velkošéf

wj newspress.co.uk Nejdůstojnější, nejváženější a nejlépe oblečená osoba široko daleko. Bodře promluví s hosty i podřízenými, moc nepije a nikdy neuzavírá večírek. Pečlivě sleduje, kdo se jak moc ožral, aby měl přehled, koho vykrákat za uši, když nepřijde druhý den do práce z "náhlých rodinných důvodů". Čím více jsou hosté opilí, tím se od něho drží dál. Nejhorší je, když ho potká ⇓  

2. Kolega opilec

wjrq gifbay.com Dobré jídlo zadarmo - bezva. Chlast zadarmo? To je ráj! Nechá si nalévat skleničku za skleničkou, po číšnících vyžaduje "něco, co má víc voltů" a brzy začne dělat ostudu. Začíná to první rozbitou skleničkou, pak do někoho vrazí, ke konci si uváže kravatu okolo hlavy a chce tančit. A když potká pana velkošéfa se slovy "Ty dobytku starej, vždyť já tě mám rád, dej mi pusu," je zaděláno na největší průšvih.  

3. Číšník nešika

arjt laughablegifs.tumblr.com Na každé společenské akci je jeden takový. Ozve se řinčení skla, všichni ztichnou a otočí se. Když při tom nedejbože někoho polije nebo na něj vyklopí tác chlebíčků, může se pakovat, ale to se holt stává. Mnohem lepší, než ⇓  

4. Číšník slepec

srnr liannakristine.tumblr.com Už půl hodiny stojíte s prázdnou skleničkou vína a lačníte po dalším loku. Zjeví se postava s lahví v ruce, obejde VŠECHNY ostatní a zase zmizí. A pak zase. A zase. Nenávidí vás? Je to pomsta za to, že jste mu kdysi ve školce rozšlápli bábovičku? Přišel kvůli vám o peníze? Spali jste s jeho přítelkyní? Chce vás po večírku zavraždit? Fantazie pracuje na plné obrátky.  

5. Krásná kolegyně

stsk marbalt.tumblr.com Nejhezčí holka z baráku bude celý večer odolávat nájezdům čím dál tím ožralejších a nadrženějších hostů. Chudák, řeknete si, ale co když si to užívá? I když byl dress code stanoven jako business casual, vzala si šaty těsně pod zadek, obří výstřih, pushupku a prosvítající tanga. Asi má ráda pozornost, proto s ní pan velkošéf sedá do taxíku poté, co svou krabicoidní tučnou ženu vypakoval s lístkem na autobus už před půl hodinou.  

6. Holubí letka

Někteří hosté se chovají jako zvířata. Čili - dělají si zásoby na zimu, nebo na zítřek ke kafi. Vyžírkové začátečníci se pouze nacpou k prasknutí, ti zkušenější házejí do kapes či kabelek dortíčky nebo drahé laskonky, těm největším profesionálům čouhají při odchodu z kapes vidličky a lžičky.  

7. Práskač

Tak jste to trochu přepískli. Možná jste se jen trochu motali, třeba jste skončili na tolaetách s hlavou v míse a usnuli u toho. Stane se každému, ale druhý den o tom ví celá firma a k drobnému společenskému excesu přibudou fámy (třeba že jste obtěžovali kolegyni/kolegu, dělali striptýz na stole nebo jiný podobně absurdní výmysl). Proč? Celou dobu vás sledovala krysí očka vaší milé spolupracovnice nebo kolegáčka, který vše zatepla vyklopil ostatním.   A jaké exoty potkáte na třídním srazu? Čtete ZDE.     

Komentáře

Doporučeno pro vás