7 tipů pro muže, jak docílit u své partnerky orgasmu – G.cz
Vyhledávání

7 tipů pro muže, jak docílit u své partnerky orgasmu

Ten kožený Pazizón spolehlivě "udělá" každou lolitku
Zdroj: www.fanpop.com

Dnes je mezinárodní den ženského orgasmu. A opravdový milenec s velkým M (neplést s velkým P) se pozná právě podle toho, zda dokáže svou partnerku dovést k absolutní fyzické rozkoši.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.8.2018, 10:11

Ačkoliv je ženský orgasmus zbytečný a mnohdy složitě navoditelný, ženy si občas trochu toho orgasmu zaslouží. Zvláště dnes, když tu máme mezinárodní den ženského orgasmu. Jak ale na to?

1. U žen 15 – 20 let

Lehké, leč rytmické tření klitorisu bříšky prstů kombinujeme s letmými polibky na ňadra a šíji a něžnými slůvky do ouška. Během akce aplikujeme v pravidelných intervalech film Stmívání.

2. U žen 20 – 30 let

Před samotným koitem se doporučuje aplikovat nakupování kabelek a bot. Během samotného sexu je třeba pochválit ženě účes a vyvrátit její obavy, že je tlustá.

3. U žen 30 – 40 let

Pokud si po sobě umyjete nádobí a špinavé ponožky budete dávat do koše na prádlo a nebudete je jen tak nechávat pohozené na podlaze, je ženský orgasmus zaručen při jakékoliv formě i délce pohlavního styku.

4. U žen 40 – 50 let

Uvařte jí dobré jídlo. Sami. To bude mít orgasmus i bez sexu.

5. U žen 50 – 60 let

Ženy v tomto věku jsou již sexem protřelé a vědí, co chtějí. Každá žena po padesátce je natolik vděčná za každý sex (co si budeme nalhávat, že?), že má orgasmus už jen proto, že má sex anebo je natolik slušná, že ho alespoň předstírá.

6. U žen 60 – 70 let

Namotejte její ňadra do ruličky a srolujte opět dolů až ke kolenům. Zatímco jednou rukou rolujete, druhu rukou drážděte oblast, kde kdysi bývaly zevní pohlavní orgány. Opakujte do první mrtvičky nebo orgasmu.

7. U žen nad 70 let

Oznamte ženě, že právě měla orgasmus. Pravděpodobně má Alzheimera, takže si nebude pamatovat, že žádný sex ani orgasmus neměla. Pak si nechte uvařit oběd a ukázat fotku jejich vnoučátek.

A TADY si přečtěte, na co myslí lidé před, při a po sexu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu