fb pixel 6 sportovních komentátorů, kterými by se ti naši čeští měli nechat inspirovat – G.cz
Vyhledávání

6 sportovních komentátorů, kterými by se ti naši čeští měli nechat inspirovat

Nemyslete si, že komentář ke sportovnímu utkání musí být za každou cenu vtipný, jak nám ordinují české televize. Musí být hlavně hlasitý a plný emocí!

Tomáš Marný
Tomáš Marný 12.5.2016, 15:50

1. Antero Mertaranta

Sláva finského komentátorského Supermana Antera Mertaranty dávno přesahuje hranice jeho mateřské země. Kromě hokeje komentuje Mertaranta i jiné sporty - zkuste si na YouTube najít jeho komentář vítězného hodu Báry Špotákové na olympijských hrách v Pekingu!

2. Víctor Hugo Morales

Maradonův gól století si zasloužil pořádný řev. Vždyť takový je jen jeden za sto let! Chraptění komentátora Víctora Moralese si se slalomem božského Diega v ničem nezadalo.

3. Fabio Caressa

Semifinále mistrovství světa ve fotbale v roce 2006 mezi Itálií a Německem rozhodl ve 119. minutě Fabio Grosso. A děly se věci...

4. Tomasz Zimoch

Věřili byste, jak vítězně se dá pojmout prohra 2:3? Naprosto famózní polský komentář konce utkání Ligy mistrů, které rozhodlo, že Widzew Lodž šel dál a Brondby Kodaň se pakovalo...

5. Neznámý - Anglie

Ledově klidní Angličané? Při fotbale? Zapomeňte!

6. Neznámý - Japonsko

Na mistrovství světa v atletice v Seville, které se konalo v roce 1999, překonal Michael Johnson světový rekord na 400 metrů. Ocenili to i Japonci... Nahlas.

Bonus - Jan Slepička

A teď se pro srovnání podívejte na to, jak zapáleně komentujeme sport u nás. Třeba na Sport 1...
Anketa

Jací jsou podle vás čeští komentátoři?

Anketa se načítá...

A TADY máte 11 důvodů, proč milovat hokejistky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články