7 sexy hereček, které možná uvidíme v celovečerní Pobřežní hlídce – G.cz
Vyhledávání

7 sexy hereček, které možná uvidíme v celovečerní Pobřežní hlídce

Konkurzy a promenáda v plavkách právě začíná. Tenhle džob bychom si klidně s někým v Hollywoodu vyměnili. Kdo patří mezi vaše favoritky?

Václav Rybář
Václav Rybář 21.11.2015, 17:50

Celovečerní remake Pobřežní hlídky bude komedií, částečně se jedná o poctu televizní klasice, částečně si z ní budou tvůrci tak trochu střílet, přesně ve stylu Jump Street 21. Do hlavních chlapských rolí už jsou obsazeni Dwayne Johnson a Zac Efron, ale nás přirozeně víc zajímá casting holek v červených plavkách.

První zprávy o nových plavčicích se začaly objevovat před pár dny a dokonce máme už i jedno potvrzení. Alexandra Daddario si zahraje děvče s plovákem a hodně těsnými plavkami. Pro svoje vlastní dobro doufáme, že budou dvoudílné. Ve frontě je ale ještě celá řada dalších hereček. Komu byste to dali vy?

1. Alexandra Daddario

Mladá hvězdička, které každý kouká do očí, navzdory jejímu výstřihu. Podobně pronikavý zrak se většinou v Hollywoodu zajišťuje kontaktními čočkami, ale tady je darem od pánaboha. Stejně jako ňadra dmoucí, která z Alexandry udělaly favoritku některých rolí. Jako dospívající děvče jste ji mohli vidět v sérii Percy Jackson, pak se objevila třeba v Texaském masakru 3D a nedávno v katastrofickém trháku San Andreas, kde si zahrála právě s Dwaynem Johnsonem. Internet ji však oslavuje především za sexy scénu v seriálu Temný případ, kde předvedla, že má pro roli prsaté plážové sexbomby ty nejlepší předpoklady. Tak snad zvládá i dýchání z úst do úst.

2. Ashley Benson

Co by byla Pobřežní hlídka bez sexy blondýnky? Ashley se v začátcích své kariéry objevovala jako okrasa mnoha seriálů, ale pak sehnala důležitější roli v televizním hitu Prolhané krásky a začala se objevovat i ve filmech jako Spring Breakers nebo Pixely. A teď by se mohla objevit i v Pobřežní hlídce. Patří do úzké skupinky favoritek. Bude z ní nová C. J. Parker (Pamela Anderson)?

3. Nina Dobrev

Bulharská rodačka se v Hollywoodu proslavila zejména hlavní rolí v seriálu Upíří deníky. Sama ale po mnoha sezónách pochopila, že pokud chce k celovečerákům, musí televizní pouta zpřetrhat. Teď je tzv. na volné noze a hledá, kudy by se na stříbrné plátno nejsnáz probojovala. Pobřežní hlídka může být slibným startem.

4. Alexandra Shipp

Seriálový talent, který se letos objevil v rapovém životopisu Straight Outta Compton a napřesrok snad překvapí jako mladá Storm v X-Men: Apocalypse. Alexandru Shipp možná ještě neznáte, ale zaručeně ji poznáte. I proto je v nominaci na jednu z klíčových rolí v Pobřežní hlídce.

5. Shelley Hennig

Miss Teen 2004 je velkou seriálovou harcovnicí a do Hollywoodu se zatím zkoušela dostat přes horory jako Ouija a Odebrat z přátel. Zatím to nevypadá, že by jí to příliš vycházelo, takže na to půjde spíš přes svoje křivky. Pokud tedy roli dostane.

6. Bianca Santos

Další začínající herečka, která má na kontě zatím jen vedlejší role v hororech a teenagerských komediích. Pokud roli v Pobřežní hlídce dostane, pravděpodobně bude opět jednou z těch vedlejších.

7. Denyse Tontz

Je jí jedenadvacet, ale vypadá mnohem mladší, což je způsobeno i tím, že ji odchovala disneyovská produkce, v čele s jejím aktuálním hitem Pes a jeho blog. Dost možná se uchází o roli Johnsonovy dcery (tu mimochodem ve zmíněném San Andreas hrála Alexandra Daddario). Jestli ji dostane, se dozvíme už brzy.

Tak co, jste spokojení s tímhle výběrem, nebo si radši pustíte Hasselhoffa a jeho krasotinky z devadesátek?

A TADY se podívejte na 15 nejpovedenějších poznávacích značek na přání.

Podobné články

Doporučujeme

Další články