15 nejpovedenějších poznávacích značek na přání – G.cz
Vyhledávání

15 nejpovedenějších poznávacích značek na přání

Těch českých se dočkáme sice až příští rok, ale už teď můžete vymýšlet, jakou si pořídíte. Inspirujte se třeba u Američanů.

Václav Rybář
Václav Rybář 21.11.2015, 11:50

1. Hmm, slanina...

20090427_baconmobile_560x375

Použít poznávačku k přiznání závislosti na slanině, výpečcích a vepřovém je celkem fér.

2. Na věčnost a dál

Best-car-and-license-plate-combo

Hezká slovní hříčka se jménem automobilky (Infiniti) a názvem slavného televizního pořadu (Infinity and Beyond – Za hranice věčnosti).

3. Nemám čas

bWQpD

Outatime (v originále Outtatime, ale některé poznávačky nenabízejí tolik písmen) odkazuje na sci-fi trilogii Návrat do budoucnosti. Tam měl tuhle poznávačku DeLorean, který fungoval jako stroj času.

4. Fuj, EVO

d319c925f6eea279ef1787c2ebd8c70c

Poznávačka odkazující na klasickou válku dvou rallyových legend – Mitsubishi Lancer EVO a Subaru Impreza WRX STI (na obrázku). Je to trochu jako Sparta a Slávie na čtyřech kolech.

5. Impreza? Nezájem

100_0122

Válka rallyových legend podruhé, tentokrát z druhé strany. UnImprezed je variace na anglické Unimpressed (neudělat dojem, nezajímat), ovšem s využitím Impreza, což je právě jméno rivala od Subaru.

6. Jeho Porsche

db911-was-his-license-plate

Chytrá hláška na malém poršákovi, kterého ex-manželka pravděpodobně dostala po rozvodu jako odstupné – „was his" = „patřilo jemu".

7. Vysoká je pro chudý

e4

Dropout je označení pro někoho, kdo nedostudoval – většinou vysokou školu. Tenhle majitel Lamborghini to ovšem svým úspěšnějším spolužákům dává pěkně sežrat.

Dalších 8 vtipných espézetek najdete na druhé straně.

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články