7 roztomilých zvířátek, které řádí v bazénech – G.cz
Vyhledávání

7 roztomilých zvířátek, které řádí v bazénech

Jsou stejní jako my. Když je vedro, vlétnou do bazénu a cachtají se jako blázni. A co myslíte, umí všechna zvířata plavat?

1. Kůň

Dlouhé nohy, mělký bazének. Koníkovi chvilku trvá, než zjistí, jak se kvalitně vykoupat...  

2.  Tygr

Tenhle kocour je jmenuje Cesar a v bazénu cvičí kvůli zraněné tlapě. Hodíte mu míček a může se zbláznit.  

3. Slůňata

Sloni mají vodu rádi a pokud jsou ještě malí, zahodí veškerou důstojnost a prostě si hrají.  

4. Vydry

Válí se na zádech, plavou a drží se za tlapky - roztomilé. Na vodě se tak vydry drží při sobě, aby si navzájem neuplavaly, když si zdřímnou. Takto jich pohromadě mohou plout stovky.  

5. Kočka

Že se kočky bojí vody? Jak které - některé v ní dokonce loví ryby, například kočka rybářská (Prionailurus viverrinus), která má dokonce plovací blány. Nebo tento plavec na videu...  

6. Pes

Zmatenějšího hafana jsme ještě neviděli. Do bazénu to jde, ven už je to celkem problém.  

7. Medvědi

Necháte svůj bazén chvíli bez dozoru a hned se vám do něj vrhnou medvědi. Ostatně, o tom, jak jsou zvědaví, jsme psali zde.  

Bonus: Umí všechna zvířata plavat?

Ne. Dokonce i ta, která vodu vyhledávají. Například nosorožec. Opice se mohou naučit plavat, některé mají však těžkou hlavu a obecně horní část těla, například gorily, takže jim plavání vůbec nejde. Plovoucí žirafu ještě také nikdy nikdo neviděl a obrovské problémy mají i někteří krátkolebí psi - mopsi, buldoci. Jezevčík kvůli krátkým nožičkám také neplave úplně rád, když takovéto psy necháte ve vodě bez pomoci, velmi rychle se unaví a jdou ke dnu.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články