7 příznaků toho, že je s vámi fakt nuda – G.cz
Vyhledávání

7 příznaků toho, že je s vámi fakt nuda

Možná si myslíte, že jste ultrazábavný člověk, že to s vámi všechny baví, ale dost možná jste zoufale nudní. Vážně.

Tomáš Marný
Tomáš Marný 17.8.2016, 18:30

1. Máte radost, když kamarád zruší schůzku

13

Sice jste se na něčem domluvili a dost možná je to už docela dávno, ale čím se ona událost víc a víc blíží, tím víc se vám nechce. A tak zatímco zdrcený kamarád kvůli úmrtí v příbuzenstvu ruší váš společný večírek, vy máte radost, že aspoň nikam nemusíte a můžete být déle v práci, nebo naopak dříve doma.

2. Hlavní částí vašeho dne se stala rutina

tumblr_mc7du6kqHY1r6j6o7.gif

Bojíte se vyzkoušet něco nového, i kdyby to třeba měla být jen nová restaurace na oběd? Jezdíte na dovolenou stále "na vaše oblíbené místo" v Chorvatsku? Rutina je zlo a dělá z vás nudného patrona, který je zajetý ve svých kolejích jako kamion na dé jedničce.

3. Na otázku, jak se máte, odpovídáte, že nic moc

tumblr_lu7j57tFwG1qjgyuwo1_500

Když se vás přátelé ptají na vaše poslední zážitky a vy jim dokola odpovídáte "nic moc" nebo "pořád stejný" nebo "ale jo, jde to" nebo libovolnou podobnou frází, gratulujeme. To si to radši jděte hodit, protože tolik negativní energie, která z vás doslova prýští, by znechutilo i toho největšího optimistu.

4. Nikam necestujete

tumblr_n1x1sfeuH51s23z08o1_500

Sedíte doma za pecí a vrcholem vašeho dobrodružného života je výlet do obchodního centra, kde si nakoupíte zásoby na takovou dobu, abyste nemuseli zase dlouho nikam chodit. Nudááá!

5. Během rozhovoru měníte témata

dnCVk

Jakmile se rozhovor s vašimi přáteli dostane k tématům, která vám nejsou příjemná, měníte téma. Bojíte se, že byste se dostali do slepé uličky a ztrapnili byste se. To se ale stává jen nudným lidem, ti zajímaví nechávají konverzaci plynout a prostě klábosí, dokud neoněmí.

6. Jste až příliš vážní

tumblr_lwxypipf511qg39ewo1_500

Hezky česky toto nudné stádium nazýváme "dědkovatěním". Najednou všechno berete vážně, vtípky vás už nebaví a říkáte o nich, že jsou dětinské, zapomněli jste sprostá slova i na to, jak se opít... A to je společenský konec.

7. Na všechno si stěžujete

girl

Ano, je to oficiální. Naprostá většina obyvatel České republiky je nudná k uzoufání, protože si pořád na něco stěžuje. Víte ale, že vaše stížnosti a kňourání nikoho nezajímají? Že jimi akorát obtěžujete a nudíte? Umíráte snad? Jestli ne, tak si nemáte vůbec na co stěžovat.

A TADY máte 13 nevýhod toho, když jste chlapec v pubertě.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články