13 nevýhod toho, když jste chlapec v pubertě – G.cz
Vyhledávání

13 nevýhod toho, když jste chlapec v pubertě

Puberťáci nemají lehký život.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.5.2018, 08:15

Být chlapcem v pubertě, to jednoho poměrně otravuje. A to z následujících důvodů.

1. Máte uhry. Máte jich hodně. Jsou všude. Člověk to večer vymačká a ráno jich tam má dvakrát tolik.

2. Jste neustále nadržení, ale nikdo vám nedá. Na prostitutku nemáte prachy a na sbalení vrstevnic nemáte patřičné dovednosti. No a hlavně máte uhry. Nikdo dobrovolně nesouloží s někým, kdo je pokryt od hlavy až k patě uhry. Jediný, kdo to dokázal zlomit, byl Pavel Poulíček.

3. Musíte být neustále cool. To znamená se oblékat tak, jak se oblékají ostatní. I když vypadáte jak idiot.

4. Neustále se musíte vymezovat proti autoritám. Nesnášíte rodiče, i když je vlastně máte rádi. Vy si ale nemůžete dovolit mít rádi rodiče, protože jsou to trapáci. Vedete smutný život.

5. Nikdo vám nerozumí a nikdo neví, čím si procházíte. Jste vnitřně rozervaní. Jste emo. Nikdo nikdy netrpěl jako vy, protože se vám líbí Hana, která má solidní kozy, ale ona vás bere spíš jako kamaráda. Vůbec nikdo na světě nikdy netrpěl tak, jako vy.

6. Až osmdesát procent puberťáků trpí syndromem karpálního tunelu z neustálé masturbace.

7. O prázdninách musíte chodit na brigády místo toho, abyste na koupališti balili buchty. Podle vašeho otce si tak budete vážit peněz. Váš fotr je debil a zkazil vám život.

8. Spolužačky vás nikdy nepustí dál než na druhou metu. Jsou to panny, a tak dělají zagorky. Spolužačky, které již panny nejsou, klátí vysokoškoláci. U nich si neškrtnete.

9. Ožrat se musíte tajně. Kouřit rovněž. Chlast ani cigarety vám skoro nikde neprodají, tak je musíte šlohnout rodičům.

10. Když chcete večer jít na tah, musíte se dovolit u mamky, a ta si pro vás navíc v deset hodin přijede, takže ostuda.

11. Ten Hormon Márty od vás ze třídy už má regulérní fousy, zatímco vy máte jenom pět chlupů na bradě nebo pod nosem, takže vypadáte jak Matěj Stropnický.

12. Ačkoliv jste ještě panicové, v partě kámošů se musíte prezentovat jako ostřílený milovník. V partě vašich kámošů jsou panicové všichni, ale nikdo to nemůže přiznat.

13. Děkujte bohu, že jste v pubertě v dnešní době. Není to ani tak dávno, co se dvouminutové porno muselo stahovat celou noc.

A TADY máte 22 důvodů, proč jsme v pubertě uměli milovat mnohem víc.

Podobné články

Doporučujeme

Další články