fb pixel 7 případů, kdy poznáte, že žena je s vámi připravená souložit – G.cz
Vyhledávání

7 případů, kdy poznáte, že žena je s vámi připravená souložit

Muži nejsou přeborníky v pochopení vysílaných signálů. Možná právě proto podle statistik až osmdesát procent případů, kdy jsou muži „na lovu“, skončí bez sexu (v případě, kdy je muž tlustý a ošklivý, je to až devadesát pět procent).

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.11.2016, 15:30

A přitom stačí zachytit signály, které žena vysílá. Nenechte si ten sex proklouznout mezi prsty.

1. Řekne vám to

Tato šifra není příliš složitá. Jestliže vám žena řekne, že s vámi chce souložit, tak to nejspíš znamená, že by se nechala překecat.

2. Letmé dotyky

Další jasný signál toho, že by si dala říct. Pokud vám položí ruku na stehno nebo jen tak letmo prohrábne rozkrok, máte vyhráno.

3. Je opilá

Pokud je žena opilá, že sotva chodí a stěží se udrží na nohou, je připravena k použití. Není to příliš gentlemanské, ale jelikož jste odpudivý upocený ubožák, jinou šanci nemáte.

4. Jestliže stojí u silnice a vy máte peníze

Jistě jste vydedukovali, že se jedná o prostitutku. Pamatujte, že pokud máte peníze, vždycky se najde žena, která bude připravená souložit.

5. Je ošklivá

Ošklivé ženy jsou připraveny souložit pořád. Bohužel pro ně však ten sex často nepřichází, tak se scházejí, vytvářejí spolky, říkají si feministky a nenávidí muže. Nenávidí je, protože s nimi nechtějí souložit.

6. Je ve sklepě nahá a řetězem přivázaná k trubce

Jestliže držíte doma ve sklepě zdrogovanou ženu, která je přivázaná řetězem k trubce, aby vám nezdrhla, je připravená k sexu vždycky. Je to o tom, jak si to uděláte.

Jenom bychom vás rádi upozornili, že přivazovat ženy ve sklepě řetězem a nutit je k sexu není příliš legální a Ježíš to nevidí rád.

7. Po romantickém filmu s fešákem v hlavní roli

Po zhlédnutí například Klubu rváčů je na soulož připravená každá žena. Jenom stačí, když jí dovolíte, aby vás při tom oslovovala Brade.

A TADY máte 16 důvodů, proč mít sex denně.

Podobné články

Doporučujeme

Další články