fb pixel 7 příkladů porna skrytého v Disneyho animovaných filmech – G.cz
Vyhledávání

7 příkladů porna skrytého v Disneyho animovaných filmech

Myslíte si, že Disneyho svět je mládeži přístupný? Ne, je plný sexu, penisů, rozkroků a bradavek.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 24.11.2015, 09:50

Jako nevinní diváci jsme měli za to, že Disney je a vždy bude vůči svým divákům striktně asexuální. Internet už ale světu naservíroval pár důkazů o tom, že Disneyho animátorům občas uletí myšlenky i k nějakým těm čuňačinám. Sice je dnes zvlášť díky lidové tvořivosti těžké říct, co je a není pravda, u těchto kousků se ale poctivý divák nejednou pozastavil - v těchto animovaných pohádkách prostě sexuální podtext nečekáte. Ale mnozí ho tam tak jako tak vidí.

1. Erekce kněze - Malá mořská víla

Už u prvních slov "Dearly Beloved" ("Drazí svatebčané...") se knězi očividně napnou v rozkroku kalhoty. Animátoři se bránili, že to jsou pouze jeho kolena. Ale my víme své.

2. Nahotinka v okně - Záchranáři

Starší animovaný film ukazuje na jediný krátký okamžik v pozadí nahé ženské tělo. Dokonce to potvrdili i animátoři. Jde o první stránku Playboye - a jak se tam dostala? Byla tam už od počátku. A nikomu to ze začátku absolutně nevadilo, takže žena v pozadí zůstala i po znovuvydání filmu.

3. "Sex" v oblacích - Lví král

Poté, co Simba padne únavou na zem, do vzduchu se vznese prach a na krátký okamžik zformuje jedno slovo. A doopravdy to tam je, i když to nejspíš ani jeden z animátorů nezamýšlel.

4. Jessica Rabbit naostro - Falešná hra s králíkem Rogerem

Krátký okamžik, kdy vnadná Jessica Rabbit vylétne z auta a zatočí se ve vzduchu, má dát očividně najevo to, že hlavní hrdinku animátoři nevybavili spodním prádlem.

Nebo ano? Podle magazínu Variety byly v oběhu kopie filmu, kde Jessica opravdu neměla spodní prádlo. Pozdější edice ale už ukázaly animovanou krasavici s "zahalenou".

5. Chlapácký palác - Malá mořská víla

Kdyby někdo blíže prozkoumal plakát k filmu Malé mořské víly, všiml by si zavádějícího tvaru jedné z věží podmořského paláce. Vypadá jako pevně ztopořený penis. To bohužel nikdo nepopře. A to se v celém širém moři tolik divili tomu, že byla ta malá víla tak poblázněná do kluků na souši...

6. Na co myslí kentaur - Herkules

Poté, co si Herkules podal u řeky obřího kentaura, obludě na hlavě vyroste boule pěkného falického tvaru. Spolu s jeho svraštělým obočím to vypadá, jako kdyby mu z hlavy trčel ztopořený penis s varlaty. Gratulujeme Disneyho animátorům, tohle protáhnout do filmu je totální majstrštyk.

7. Žena v kalhotkách - Lví král

Stejně jako Malá mořská víla si toho Lví král nastřádal víc. Tenhle plakát z roku 2002 je všehovšudy omyl, kterého se dopustili ilustrátoři. V horní části buď vidíte rozplývající se lví tvář, nebo dámské pozadí v červeném spodním prádle. Záleží na úhlu pohledu.

A TADY máte 26 nejlepších cosplayerů Disneyho pohádkových postav.

Podobné články

Doporučujeme

Další články