7 příkladů, kdy žena pozná, že ji muž miluje – G.cz
Vyhledávání

7 příkladů, kdy žena pozná, že ji muž miluje

Muži nejsou v globále zdatnými a protřelými romantickými řečníky. Oni lásku vyjadřují činy.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 7.9.2016, 15:20

Možná jste zblblá z přeslazených hollywoodských komedií, kde muži nejdou pro okázalá gesta daleko, ale v běžném životě to tak nefunguje. Muži to tak nedělají. Jak poznáte, že vás muž miluje?

1. Hodí vám sníh za krk

V úvodu vstupu do života mají malí muži taktéž emoce. I na dětském hřišti se dá najít láska (pokud ji tam nehledá padesátiletý chlápek s knírkem a ošuntělou dodávkou se začernělými okny, který rozdává dětem bonbony a nabízí jim odvoz domů).

Dívky se od chlapců jen těžko dočkají nějakého orálního vyznání. Nicméně pokud vám na hřišti Honzík hází písek za krk nebo vás mlátí lopatičkou, je jasné, že je do vás udělaný. Co se škádlívá, to se totiž rádo mívá.

2. Jde s vámi do kina na Twilight nebo podobnou hrůzu

Jestliže s vámi jde muž dobrovolně do kina na přeslazenou kravinu o upírech, kde ani jeden z herců nemá mimické svaly, říká se tomu láska.

S přibývajícím věkem se mění pouze kulisy, ale základ zůstává stejný. Potom to je opera, balet nebo koncert Dua Yammaha.

3. Po orálním sexu vás políbí

Když mu ho vykouříte a on vás potom políbí, je to jasná láska. Jinak by to nedělal. Je to totiž hnusný.

4. Počká, až budete

K lásce se pojí galantnost a takové to poctivé gentlemanství. Při sexu proto zamilovaný muž počká, až se uděláte vy a až potom se udělá on. Tady je ale třeba brát na zřetel mužovy zkušenosti a dobu, po kterou byl bez sexu.

Sebevíc zamilovaný muž, pokud neměl rok sex a pokud jste rajda, to prostě do vašeho vyvrcholení nezvládne.

Pokud se muž udělá pět vteřin po zásunu, neznamená to, že vás nemiluje.

5. Uvaří vám

Jestliže vás muž miluje, tak vám jednou za čas uvaří. I když oba víte, že se to nebude dát žrát, je to milé gesto.

Jsou samozřejmě muži, kteří vaří často, rádi a dobře. U nich to ale není žádné vyjádření lásky. Aby muž vyjádřil lásku vařením, musí se po celý život vyhýbat vaření, a pak v ten jeden správný moment partnerku překvapit spálenou omeletou a rozvařenými špagetami s kečupem.

6. Dělá domácí práce

Myje váš muž nádobí? Žehlí, pere, uklízí? Vynáší odpadky? Buď vás miluje, nebo se vás bojí.

7. Dodržuje pravidelnou hygienu

Muži se myjí a holí jenom kvůli ženám. Jestliže se váš muž pravidelně sprchuje, mění si ponožky, nosí čisté spodní prádlo a je vždy hladce oholen, tak vás miluje. Možná taky miluje svoji kolegyni v práci. Důležité je, že prostě někoho miluje.

A TADY se můžete mrknout, co je opravdová láska.

Podobné články

Doporučujeme

Další články