7 poznávacích rysů ideální oběti znásilnění

Obrázek uživatele Dominik Landsman
05.03.2017, 08:50

Znásilnění je vážná věc. V naší společnosti je jasně definovaná oběť znásilnění, tedy jak má vypadat, jak se má chovat a jakou má mít minulost, aby ji někdo bral vážně.

Pořád tak nějak panuje rozšířený názor, že ženy si za své znásilnění mohou samy. Jak má tedy vypadat ideální oběť znásilnění, aby vzbudila ve společnosti nejen lítost, ale ono znásilnění mohla i oznámit?

1. Cudnost

Jasný rys oběti znásilnění musí být to, že je cudná. Nejlépe panna. Znásilnění prostitutky je bráno jako pracovní úraz. Znásilnění nymfomanky je opět posuzováno jako něco, co se jí vlastně líbí a co má ráda. Jak je žena promiskuitní, nemá nárok na lítost. Když žena nechce být znásilněná, musí být cudná. Musí chodit v jutovém pytli, nemýt se a mít rozcuchané vlasy. Pokud ji i tak někdo znásilní, dostane se jí zastání i spravedlnosti.

2. Oblékání

To jde ruku v ruce s cudností. Ženy by se neměly oblékat vyzývavě. Tím si o znásilnění přímo říkají. Jestliže se oblékáte vyzývavě a někdo vás znásilní, je to váš problém. Prostě jste provokovala. Jak je známo, muži jsou vesměs chodící penisy. Nic jiného. Oni se neovládají. Stačí málo a chodící penis vás znásilní. Musíte tomu štěstíčku chodit naproti a oblékat se do ušmudlaných zástěr, vaťáků a holínek od hnoje.

3. Opilost

Jakmile jste opilé a někdo vás znásilní, znamená to, že vás vlastně neznásilnil. Když se žena opije, ztrácí nad sebou kontrolu a stává se nesvéprávná. Nemá svobodnou vůli. Její znásilnění je potom zcela legitimní.

Jestli nechcete, aby vás někdo znásilnil, tak pijte jenom čaj nebo mléko.

4. Rizikové chování

Podle všeho je pro ženu rizikové chování téměř všechno. Abyste nebyla znásilněná, nesmíte přicházet do styku s muži. Rovněž nesmíte chodit sama parkem. Žena, která chodí sama parkem, si za znásilnění může sama a neměla by čekat žádnou lítost.

Z toho důvodu by ženy měly chodit jenom s doprovodem. Pokud ten doprovod bude mužský, hrozí, že vás dotyčný znásilní. Bude-li ženský, tak se neubráníte násilníkovi, který vás znásilní obě dvě. Z toho vyplývá, že žena by neměla nikdy vycházet z domu. Měla by být jen doma a vařit a prát prádlo.

5. Smutná

Oběť znásilnění musí být smutná. Veselá a usměvavá žena nikoho nedojme. Ta soucit ani spravedlnost nikde nenajde.

6. Bezúhonná

Tak to je snad jasné, ne? Kdepak nějaká kleptomanka nebo podvodnice. Ty si znásilnění zaslouží. To je Boží trest. Jak má žena ‚škraloup‘, nemůže počítat se soucitem.

7. Třídí odpad

Opět polehčující okolnost. Bezúhonná žena, která navíc třídí odpad, ta je v očích veřejnosti, potažmo vyšetřovatelů oběť číslo jedna a podle toho se s ní jedná. Násilník, který znásilní nebohou cudnou ženu, která se tváří smutně, je bezúhonná, obléká se jako jeptiška, nikdy nepila alkohol a v zimě dává ptáčkům zrní do krmítka, bude lámán v kole, kastrován a nakonec tažen po náměstí na laně za koněm.

A TADY máte 5 tipů pro ženy, jak předejít znásilnění.


Komentáře

Doporučeno pro vás