7 pádných důvodů, proč se rozejít s holkou na Prvního máje – G.cz
Vyhledávání

7 pádných důvodů, proč se rozejít s holkou na Prvního máje

Nabídka kvalitního sexu. Vyznání na rozloučenou. Milá slovíčka na rozloučenou. Misky vah. + DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

První máj, lásky čas. Neexistuje jediný rozumný důvod, proč by měl liberální člověk dvacátého prvního století běhat po Praze a hledat rozkvetlý strom, jen aby dal pusu své drahé polovičce. Vlastně by bylo lepší se s ní na první květnový den rozejít, jelikož to je podle nás ideální čas k rozchodu. Máme rovnou 7 důvodů, proč tak ve středu učinit.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 1.5.2019, 08:28

1. Nemusíte hledat rozkvetlou třešeň

Průměrný člověk, který si poznávání stromů odbyl naposledy někdy v šesté třídě přírodovědy, fakt nedokáže rozpoznat třešeň od jabloně nebo kaštanu. A navíc, proč by mě mělo trápit, že dívka uschne? Proč dělat rozdíly mezi suchými a mokrými holkami? Hlavní je, když není tlustá, to nemá rád nikdo.

2. Můžete se rozejít pod třešní

Pokud vám na vaší budoucí ex ale aspoň trochu záleží, tak se s ní můžete rozejít přímo pod stromem. Pusu už dostala a teď má rok na to, aby si našla někoho nového. Adios, váš problém to už není.

3. Máte volný den

Volných pracovních dnů si člověk moc neužije. Tak proč si kazit jediný den pracovního volna od Velikonoc pobíháním po městě? Místo cicmání si můžete třeba zajít do kina. Sami, páč si nechcete pokazit nový díl Avengers neustálými dotazy, kdo že je ten chlápek v kostýmu a proč ho Thanos nemá rád.

4. Šance sbalit novou

Existuje něco víc romantického než si dát randíčko s novou samičkou z Tinderu právě na svátek zamilovaných? A když si během cesty metrem v rychlosti prolistujete tu Máchovu přiblblou básničku, máte večerní souložení v kapse.

5. Můžete se válet v posteli

Láska se vlastně chemicky neliší od požití většího množství čokolády. Teď když jste singl, tak se můžete radostně válet celý den v posteli, cpát se čokoládou a v mezičase koukat na porno. Páč masturbace je sex s někým, koho máte skutečně rádi.

6. Sex z lítosti

A kdyby vás masturbace nad Sashou Grey přestane bavit, vždycky jí můžete dát ještě jednu šanci. Třeba když se tentokrát bude snažit a chvilku bude i nahoře, tak to zkusíte ještě jednou.

7. Prosím, vrať se

A když vás všechny výše popsané body omrzí, tak se k ní stejně nakonec vrátíte. Páč jste patetická nula, která nedokáže nikoho opustit. Na co ještě čekáš? Padej do krámu pro kazeťák a koukej jí vyznat lásku za zvuků Nothing Compares 2 U. Stejně na lepší nemáš. Vím to, protože jsem úplně stejný patetický ubožák.

A tady si přečtěte, že za každé vyzrazení děje oblíbeného filmu nebo seriálu umře štěňátko.

Podobné články

Doporučujeme

Další články