7 nemravných aplikací do vašeho chytrého telefonu – G.cz
Vyhledávání

7 nemravných aplikací do vašeho chytrého telefonu

Stejně vám to nedá a jednu po druhé si stáhnete.

Nikol von Rakonitz
Nikol von Rakonitz 26.1.2014, 13:35

1. Sexulator

2-sexulator-636 Mějte přehled o svých intimních eventech. Zaznamenejte si, kdy jste se líbali, kdy kopulovali, kdy prováděli orální orgie. Až se pak budou vaši přátelé nebo rodiče ptát, jak se máte, pošlete jim printscreen.

2. Spice Dice

3-spice-dice-636 Tohle je virtuální verze klasické hrací kostky, na které jsou vyobrazené jednotlivé sexuální praktiky. S telefonem neházejte, aplikace vám postelové dobrodružství vylosuje sama.

 3. Sexometer Lite

4-sexometer-636 Pokud vám chybí zpětná vazba od vašeho sexuálního partnera či partnerky, stáhněte si tuhle appku. Strčte si ji do kapsy nebo pod polštář, podle toho, kde hodáte souložit. Po aktu vám aplikace ohodnotí váš výkon.

4. Have you ever...

5-adult-have-you-ever-636 Tahle aplikace je vlastně takové staré známé "Vadí-nevadí". Otázky  pokládá aplikace a vy se už jen červenáte, koktáte a uchechtáváte. Prostě hrozná legranda.

5. iKamasutra Lite

6-ikamasutra-636 Stáhněte si do svého chytrého telefonu učebnici lásky. Až dostáhnete levelu Master, ozvěte se na náš redakční mail.

6. Kissing Test

10-kissing-test-636 Ano, autor tohoto textu se obětoval a vykousnul se se svým ajfounem, aby mohl podat objektivní recenzi na tuhle aplikaci. Nestahujte si to. Lže to. Autor není School Girl a rozhodně to nebyl autorův první polibek.

7. Sex Facts

9-free-sex-facts-black-bg-636 Rádi se vzděláváte? Fajn, tohle by vás mohlo bavit. Víte například, že pro slovo vagina existuje v angličtině na 1000 eufemismů?
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články