7 nejhezčích LEDek na dnešních autech – G.cz
Vyhledávání

7 nejhezčích LEDek na dnešních autech

V dobách prvního Rychle a zběsile všichni montovali zářivky na podvozek. S příchodem LED světel naštěstí tenhle cirkus přestal a všichni se soustředí na světlomety jako takové. A že je na co koukat!

Václav Rybář
Václav Rybář 25.4.2014, 19:00

1. Ford Mustang

2013-mustang-tail-lights-o Sekvenční blikače na aktuálním Mustangovi vám možná připadají až rušivé, ale věřte, že pokud hodlá jejich řidič odbočovat, zaručeně si toho všimnete.  

2. Audi A8

Evropská odpověď na Mustang. Víc segmentů, jemnější „animace" a německá důkladnost, takže jako obvykle velký výprask na všech frontách.  

3. Seat Leon

leon První komplet LED světla v tomto cenovém segmentu. To aby si světelný kolotoč předních a zadních svítilen mohly užít i děti z rodin, které zbytečně nerozhazují. Plně rozsvícený Leon opravdu vypadá jako naštvaná šelma.  

4. Mazda Furai

furai Umělecké dílo na extrémně cenném závodním prototypu od Mazdy. V noci to vypadá úžasně. Nemáte na něj peníze ani talent, ale můžete ho řídit třeba ve videohře Forza Motorsport.  

5. Aston Martin One-77

one77 Rychlá limuzína od Aston Martinu se vyrobila pouze v 77 exemplářích, takže šance spatřit ji v Česku je relativně malá. Ale zajeďte do Německa na autobahn a třeba budete mít štěstí. Zezadu vypadá díky LEDkám nejlíp, takže se netrapte tím, že vás předjede. To byl přece účel.  

6. Lamborghini Aventador

lambo Celý Aventador vypadá úchvatně, ale ostré linie zadku dokonale podtrhují LED svítilny, složené z červeně řežavých segmentů.  

7. Dekotora

dekotora A na závěr něco typicky japonsky úchylného. Nikdo z nás by na dálnici nechtěl přehlédnout kamion číhající ve vedlejším pruhu. V Japonsku se vám to nestane, protože místní kamioňáci přistupují k dekoracím svých trucků poměrně svérázně. Říká se tomu dekotora a je to tak kýčovité, že se toho nemůžeme nabažit.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články