fb pixel 7 nejdementnějších věcí, které jste mohli udělat v roce 2021 – G.cz
Vyhledávání

7 nejdementnějších věcí, které jste mohli udělat v roce 2021

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Rok 2021 se blíží ke konci, a tak je na čase rekapitulovat. Stihli jste letos třídní sraz se základkou? Navštívili jste hudební festival nebo jste třeba zažili letní lásku? Tak v tom případě bylo víceméně všechno správně. Pak tu ale jsou i tací, kteří se chovali jako dementi... Patříte mezi ně?

Martin Miko
Martin Miko 9.12.2021, 09:48

Ano, uznáváme, že rok 2021 nebyl tak růžový, jak bychom si přáli. Kvůli covidu se toho stalo víc, než bychom chtěli. Možná vám nevyšlo podnikání, ztratili jste práci, odložili vám vysněnou dovolenou nebo vám zrušili oblíbený koncert, na který jste se těšili třeba i rok. Pokud jste i přes všechny tyhle patálie zůstali v duševní pohodě, můžete si pogratulovat. Pak tu jsou ale bohužel tací, kteří situaci absolutně nezvládli a chovali se po celý rok v podstatě nejhůř, jak jen mohli. Možná to bylo z naštvanosti, stali se obětí dezinformací anebo prostě proto, že nejsou žádné ovce. Každopádně pokud jste dělali tyto dementní činy, tak s velkou pravděpodobností patříte k nim.

Těchto 7 nejdementnějších činností jste mohli dělat v tomto roce:

Nenaočkuju se, protože nechci genovou terapii

Toto je pravděpodobně ta nejdementnější a nejsobečtější věc, kterou jste mohli udělat. Podstoupit očkování bylo jakýmsi testem inteligence, a vy jste neprošli. Stát se antivaxerem v této době, kdy máme plné nemocnice, rozhodně nebyl dobrý nápad. Navíc jste se místo toho stal součástí problému, nikoliv řešení. Na druhou stranu – pořád je ještě čas to napravit!

Naschvál jste se nechali nakazit covidem

Lidé, kteří se odmítají naočkovat, se rozhodli dobrovolně nakazit covidem. Nakaženého našli přes inzerát a za úplatu si od něj nechali nakašlat do krku, aby následně mohli získat půlroční imunitu, která jim umožní chodit do hospody. Někomu to možná vyšlo, ale jiní lidé skončili na JIPce nebo s těžkým průběhem několik týdnů doma. Navíc vyměnili cca pytel léků za dvě injekce, ze kterých mohli mít maximálně dvoudenní teplotu.

Sháněli jste léky pro koně

S velkou pravděpodobností jste se stali obětí dezinformací, takže jste uvěřili i tomu, že antiparazitikum Ivermectin, které se dává koňům, vás může spasit. Průběh covidu jste měli stejný jako ostatní, ale navíc jste se jako bonus zbavili červů. Gratulujeme!

Volili jste Volný blok

Ano, ještě před dvěma měsíci jste tleskali pravděpodobně největšímu buranovi a primitivovi, který se kdy stal v Česku poslancem. Stáda antivax hlupáků tleskala dvěma hlupákům v Poslanecké sněmovně, kteří porušovali základní pravidla a ničili nábytek. Řeč je samozřejmě o Bojkovi a Volném. Ti předváděli věci, nad nimiž běžný občan kroutí hlavou dodnes. Ironií osudu bylo, že se Bojko kvůli zápalu plic rozhodl po volbách stáhnout z veřejného života. Na internetu se dokonce proslýchalo, že chytil covid. Ano, tu nemoc, kterou poslední rok ignoroval nenošením ochranných pomůcek.

Pili jste bělidlo na papír nebo zobali čistič do bazénů

Mnohem větší bizár než ujídání léků koním je důvěra v savo a bělidlo. Ano, v této zemi jsou doopravdy lidé, kteří věří, že je popíjení sava vyléčí od všech nemocí. Zájem o to dokonce mají i těhotné ženy nebo alternativní matky, které to cpou do svých dětí.

Chodili jste na protivládní demonstrace

V době, kdy jste se měli vyhýbat většímu davu lidí, jste se rozhodli přijet z vesnice rovnou do centra Prahy, kde jste se stupidním transparentem v ruce a hlavně bez roušky nadávali na vládu. Ta se přitom prala s nedostatkem lůžek na JIPce a řešila unavené zdravotníky. A vrcholem všeho bylo, že se někteří z vás nakonec sami dostali do nemocnice. No a kde jste ten covid chytli? No přece na tom bojišti proti vládním nařízením.

Kradli jste v nouzovém stavu

Není nic dementnějšího, než se chovat jako debil v nouzovém stavu. To platí i o drobných krádežích v supermarketu. Byli jsme upozorňováni ze všech stran, že v nouzovém stavu hrozí zločincům a pachatelům trestných činů i přestupků mimořádné tresty. Sedět na dva roky za krádež čokolády je bizár i ze strany státu. Zasáhnout mohl třeba prezident, který se celý rok schovával na Hradě a bál se covidu. Škoda.

Doufáme, že jste se v tom minimálně jednou našli. A jestli ne, tak nám do komentáře napište nějaký tip, co dementního jste ještě mohli letos udělat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články