fb pixel 7 naprosto stejných filmů muže jedné tváře, narozeninového oslavence Toma Cruise – G.cz
Vyhledávání

7 naprosto stejných filmů muže jedné tváře, narozeninového oslavence Toma Cruise

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Tom Cruise dnes slaví 56. narozeniny. Hollywoodský herec má na kontě řadu vynikajících rolí ve skvělých filmech, zároveň se ale také zasloužil o několik postav, které jsou všechny jak přes kopírák. Většinou jsou to hrdinové akčních snímků, některé se odehrávají v současnosti, jiné v budoucnosti, jejichž jména si už v půlce projekce nepamatujete. Navíc k jejich ztvárnění Cruise využívá asi tři výrazy tváře pořád dokola. Takže je úplně jedno, co z následujícího seznamu si pustíte, finální zážitek bude úplně stejný.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 3.7.2018, 16:21

1. Nevědomí

Sci-fi s poměrně hezky vykresleným světem budoucnosti, ale vachrlatou zápletkou, kterou navíc Cruise totálně dorazí rádoby drsnou hláškou při zničení ústředního záporáka. Ta věta by byla cool, kdyby ji vyslovil třeba Bruce Willis, u Cruise to fakt neplatí.

2. Mumie

Proč předělávat něco, co skvěle funguje? Původní Mumie s Brendanem Fraserem možná je úplně stupidní, ale aspoň tak nějak hezky (a stejně ji máme rádi). Tahleta nová, to je prostě smutek.

3. Na hraně zítřka

Ok, ceníme nápad s vracením se v čase, i když je to teda trochu nedotažené, ale na Cruisově ztvárnění pana-už-nevíme-jak to nemění nic.

4. Jack Reacher

Někdo si zřejmě řekl to, co my, a tak se dalšímu Cruisovu tuctovému filmu rozhodl dát titul, po kterém jméno hlavního hrdiny nikdo zapomenout nemůže. O herci v hlavní roli ale platí totéž, co v bodě 3.

5. Zatím spolu, zatím živí

Když vás nudí Cruise, přidejte do toho jeho ženský ekvivalent - Cameron Diaz.

6. Mission: Impossible

Rozhodně Cruisovi neupíráme mad skills, když si spoustu kaskadérských scén točí sám, ale uznejte, Ethan Hunt po stopadesáté už fakt nikoho nebaví.

7. Válka světů

Takhle zmrvit marťanskou klasiku H. G. Wellse, to se jen tak nevidí.

A tady 5 nejlepších filmových skonů neustále umírajícího Seana Beana.

Podobné články

Doporučujeme

Další články