7 justičních háčků sexuální turistiky – G.cz
Vyhledávání

7 justičních háčků sexuální turistiky

Už ti bylo patnáct, holčičko? S touhle větou můžete machrovat na budějovické diskotéce, ale až vytáhnete za kopečky, měli byste mít sebou nejen balíček kondomů, ale pokud možno i sborník tamních zákonů.

Václav Rybář
Václav Rybář 13.10.2017, 15:55

topinka

1. USA

Každý stát má hranici trochu jinde (šestnáct až osmnáct let), ale v Americe také fungují zákony proti vilným staříkům. Do osmnácti většinou může dívka spát pouze s partnerem, který není starší než tři až pět let (opět se liší stát od státu). V opačném případě je na podobný styk pohlíženo jako na znásilnění prvního či druhého stupně, bez ohledu na svolení osoby ženského pohlaví.

2. Španělsko

Donedávna šlo jednu z evropských zemí, kde byl pohlavní styk povolen už od třinácti let, ale Španělé si odhlasovali zvýšení této hranice na šestnáct, takže lovcům lolitek doporučujeme nastudovat nové znění zákona.

3. Řecko, Austrálie, většina afrických zemí

Tady se měří dvojím metrem a podobných zemí neustále přibývá. Heterosexuální pohlavní styk je často povolen od čtrnácti až patnácti let, ale styk mezi osobami stejného pohlaví až od osmnácti a někde dokonce až od jedenadvaceti. Někde je přímo konkretizován jako anální styk a není určeno, zda probíhá mezi osobami stejného či opačného pohlaví, takže bacha.

4. Kanada

Do značné míry převzala americké zákony, takže příliš velký věkový rozdíl vás může do problémů dostat i tady. Podobně tu platí osmnáctiletá hranice pro anální styk, ale tentokrát ještě s bonusem. Pokud je u análního styku přítomno více osob, jde minimálně o přestupek. Takže se tu víc než kdy jindy vyplatí okřídlené „víš, s kým spíš"?

5. Saúdská Arábie

V takovém Bahrajnu mohou dívky souložit od jedenadvaceti, pokud se nehodlají vdát se svolením vlastní rodiny. V Saúdské Arábii je kriminalizován veškerý nemanželský sex. Ženy jsou postihovány tvrději než jejich mužské protějšky.

6. Indonésie

Kromě dvojího metru (děvčata mohou souložit od šestnácti, chlapci až od devatenácti) tu samozřejmě platí omezení análních a jiných praktik. Pro info o ilegálnosti některých poloh doporučujeme prostudovat místní zákoník. Pokud se tu ale v šestnácti oženíte, je v manželské posteli povoleno vše.

7. Bolívie

Sex mohou mít obě pohlaví "od puberty", což je značně široký pojem, který ovšem výjimečně hraje sexuálním turistům do karet.

A TADY si přečtěte, proč jet na dovolenou na Ukrajinu.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články