7 hnusných věcí, které můžete někomu poslat poštou – G.cz
Vyhledávání

7 hnusných věcí, které můžete někomu poslat poštou

V době mailů a smsek používáme obyčejnou poštu jen pro opravdu důležité věci. Lidé se kolikrát na ten dopis a balík dokonce těší. Tak proč to těšení svým (ne)přátelům pořádně neosladit?

Václav Rybář
Václav Rybář 16.4.2018, 12:00

1. Přání s nekonečnou odrhovačkou

Vypadá jako obyčejné přáníčko, které spustí potlesk, když ho otevřete. Jenže potlesk neustane, když přání zase zavřete. Neustane už nikdy, dokud přáníčku nedojde baterka, což se stane až za tři hodiny. Potenciální adresát ho do té doby jistě stihne kreativně zlikvidovat (doporučujeme zapálit), ale až poté, co ho vytočí do nepříčetnosti. Objednejte si to svoje na www.thecardthatneverends.com

2. Krabice plná písku

Hmm, těžká zásilka... to bude něco důležitého. Touhle srandou určitě nepotěšíte pošťačku, ale představte si ten protáhlý obličej, když pak člověk tu bednu otevře a najde v ní jen hromadu písku. K nezaplacení. Objednávejte na www.ruindays.com

3. Neomyvatelné třpytky

Tohle opravdu těžká prasárna. Obálka plná třpytek, co se přichytí na ruce a oblečení a nejdou dolů. Na internetu si objednáte službu za deset dolarů a nešťastníkovi dojde běžná obálka s dopisem uvnitř. Jakmile za list zatáhne, exploduje obálka a vypálí třpytky do všech směrů. Na takovou zásilku nikdo jen tak nezapomene.

4. Lejno

Trochu školácké, ale pořád velice funkční. Na webu www.ipoopyou.com si můžete vybrat z mnoha druhů zvířecích exkrementů. Pocházejí od zdravých, dobře krmených hospodářských zvířat. Zvolíte druh a množství (hromadu (0,7 kg) nebo kopu (1,5 kg) a balík už je na cestě. Vše je anonymní a posílá se doporučeně!

5. Obří brambora

Věděli jste, že můžete poštou poslat i bramboru? Bez obálky nebo balíku, stačí odpovídající počet známek. Web www.mailaspud.com to udělá za vás. Proč zrovna brambora? Není to nějaká sofistikovaná pomsta, ale váš adresát se bude rozhodně divit, proč mu přistála ve schránce zrovna úplně obyčejná erteple. Ještě lepší bude, když se pošle doporučeně a on si ji půjde vyzvednout na poštu. Za deset dolarů je to hodně srandy za málo peněz.

6. Lepkavá majonéza

Na webu www.mayobymail.com můžete někomu poslat obálku plnou čerstvé majonézy. Kéž byste viděli jeho obličej, až zaboří prsty do lepkavé hmoty nebo si s ní potřísní sváteční šaty, jelikož obálku roztrhne nacvičeným grifem a místo listu papíru na něj vyhřezne bílé cosi. Tuhle podrazárnu asi sami v redakci vyzkoušíme.

7. Nic

A co takhle neposlat nic? Tedy vlastně poslat nic. Přesně to nabízí služba www.shipyourfriendsnothing.com. Samozřejmě byste mohli sami sednout a poslat prázdnou obálku nebo krabici, ale pokud se s tím nechcete namáhat a přesto hodláte svoje kamarády či nepřátele trochu zmást, můžete si tuhle taškařici za čtyři dolary objednat. Za dvacet bude služba váš cíl doslova bombardovat. S odstupem jednoho týdne dostane psaní, velkou obálku na dokumenty a obří balík. A všechny budou prázdné.

A tady si můžete přečíst o šesti nejzajímavějších poštovních stanicích světa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články