7 důvodů, proč si znovu koupit GTA V

Obrázek uživatele Vaclav Rybar
13.9.2014, 19:09
V listopadu vychází pro Xbox One a Playstation 4, v lednu pak i pro PC. Jedna z nejzásadnějších her loňského roku konečně bude vypadat tak, jak si zaslouží.

1. Vypadá mnohem líp

Grand Theft Auto V vyšla stejně jako třeba Gran Turismo 6 na starých konzolích, protože stála hodně peněz a musela hodně peněz vydělat. To znamená, že se musela nejdřív představit stávající zákaznické mase. Rockstar Games ale souběžně dělali na lepší verzi pro nastupující novou generaci konzolí. A po roce dřiny je konečně tady. Podívejte se na srovnávací video a pochopíte, že nejde jen o tahání peněz z vaší kapsy.  

2. Je v něm víc lidí

viclidi Pátému GTA se často vyčítala relativní nezalidněnost ulic oproti předchozím dílům. Náročná hra ždímala staré konzole na maximum a někde se prostě musely udělat kompromisy. Ne že by těch lidí ve hře bylo málo, ale v Los Angeles to prostě vypadá jinak. Teď se to konečně změní – v nové verzi je mnohonásobně víc chodců a dohlednost se znásobila.  

3. Je v něm víc zvířat

zverrr Ve hře se můžete dostat i na venkov, kde se v horách a lesích toulá dost zvířat. V původní verzi jste tu a tam něco potkali, bylo to hladké a čtyřnohé. V přepracované hře budou mít zvířata realistickou srst a bude jich víc. To mimochodem znamená i víc druhů a dokonce i rozšířenou interakci s nimi.  

4. Lepší multiplayer

gta_online GTA Online je jedním z největších taháků posledního Grand Theft Auto. Multiplayer je promakaný, šlape na plné obrátky a můžete v něm utopit stovky hodin herního času, když vás omrzí si hrát o samotě. V next-gen verzi se počet souběžně hrajících lidí zdvojnásobí. Souběžně budete moct potkat až 32 lidí oproti dosavadním šestnácti.  

5. Bonusový obsah

bonusov_ Nové zbraně, nová vozidla, nové aktivity, nové rádiové stanice a licencované písničky. Všechno, co doposud vyšlo pro původní hru formou přídavného obsahu, bude v nové verzi integrováno a hráči samozřejmě dostanou i pár věcí a překvapení navíc.  

6. Nemusíte začínat od začátku

savegame Uložené pozice mezi jednotlivými platformami půjdou přesouvat, takže nemusíte procházet příběhový mód úplně od začátku. Všechny vaše pokroky, úspory a věci ze hry si budete moci přenést do nové verze.  

7. Milion na dřevo!

moneyy A komu by to jako motivace nestačilo, ten dostane v nové verzi milion herních dolarů zdarma. Půlku tohoto jmění můžete utratit v singlu, půlku v GTA Online. Můžete je rozfofrovat za tuning, prostitutky nebo je investovat na burze. V GTA jsou totiž, jako obvykle, vaše možnosti zcela neomezené.   A protože vás určitě zajímá, pro je, byl a bude Game Boy boží, klikněte SEM.

Komentáře

Doporučeno pro vás