7 důvodů, proč si koupit knížku Lapuťák a kapitán Adorabl – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč si koupit knížku Lapuťák a kapitán Adorabl

Vánoce klepou na dveře a co lepšího dát k Vánocům než knihu? No samozřejmě, že nic lepšího není. Možná tak si ještě knihu koupit pro sebe.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 21.11.2017, 16:36

Pokud tápete, jakou knihu koupit sobě či někomu k Vánocům, tak vám přinášíme vysoce objektivní důvody, proč si koupit právě knížku dobrodružnou knížku plnou humoru Lapuťák a kapitán Adorabl. Ta je vhodná jak pro děti, tak dospělé.

1. Je to poučné. V knížce se například dozvíte, že by si chlapci neměli vybírat dívky podle vzhledu, ale podle toho, jaká je ona dívka takzvaně uvnitř. Pokud tedy dotyčný chlapec není fotbalista. V tom případě je to v pořádku.

Rovněž se v knížce dočtete, že noční pomočování není žádná ostuda a že slovo „výr“ je vyjmenované slovo. Podobných tipů do života naleznete v knížce hned několik.

2. Jsou tam parádní ilustrace od Petera Stankoviče. Ale jakože fakt boží.

3. Knížka obsahuje nejen děj, zápletku a vedlejší postavy, ale rovněž i humor a občas i náznaky mírné neškodné společenské satiry. Pokud máte rádi děj, zápletku a vedlejší postavy, není nač čekat a knížku si okamžitě běžte koupit.

4. Chce vaše dítě k Vánocům tablet, jízdní kolo, skateboard nebo nějakou akční figurku, která umí mluvit, střílet a svítí ve tmě? Uštědřete mu výchovnou lekci a dejte mu k Vánocům pouze knížku Lapuťák a kapitán Adorabl, ponožky a už nic jiného. Naučíte ho, že život je vlastně na hovno. To se mu bude do života hodit.

5. Pokaždé, když si nekoupíte knížku Lapuťák a Kapitán Adorabl, postaví na našem území muslim mešitu. Stojí vám to za to? Co by na to řekl Okamura?

6. Koupí knížky podpoříte chudého spisovatele, takže na něho už nebudete muset sbírat plastová víčka a hořekovat, že stát se o naše chudé spisovatele nedokáže postarat.

7. Tadyhle chudý spisovatel a autor knížky potřebuje nový povrch na svůj tenisový kurt, který má před svou vilou, protože ten původní se mu začíná drolit. Projevte svou lidskost a koupí knížky přispějte chudému spisovateli na nový povrch na tenisový kurt. Zachovejte se správně. Ježíš to vidí.

Knížku Lapuťák a kapitán Adorabl zakoupíte u vašeho knihkupce anebo na vašich internetech

A tady máte 6 dětských hrdinů, kteří se přiznali k homosexualitě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články